Dünya
14.11.2017 - 15:03 | Son Güncelleme: 14.11.2017-23:26

"Başbakanlık'ta taciz edildim"

Ünlü İngiliz televizyon yapımcısı Daisy Goodwin, "İngiltere Başbakanlık ofisinde taciz edildim" dedi.

Sitene Ekle

DHA

Victoria adlı dram dizisinin yaratıcısı ve İngiltere'nin ünlü televizyon yapımcılarından Daisy Goodwin, İngiltere Başbakanlık Ofisi 'Downing Sokağı 10 Numara'da tacize uğradığını söyledi. Goodwin buradaki bir yemek davetinin ardından, David Cameron hükümetinden bir yetkilinin göğsüne dokunduğunu belirtti.

Olayın ardından yetkili, televizyon programında tartışılabilecek bir konu üzerinde konuşmak için Goodwin'i bir toplantıya davet eden bir e-posta attı.

Tacizcisinin adını vermek istemeyen Goodwin, tacizcinin kendisinden birkaç yaş genç olduğunu söyledi. Goodwin'in verdiği bilgilere göre, bu yetkili Cameronun görevde olduğu 2010-2016 yıllarında görev yapmaktaydı.

İngiltere'de şimdiye kadar Savunma Bakanı Michael Fallon taciz suçlamaları nedeniyle istifa ederken, muhafazakar meclis üyesi Damian Green ve ülkenin uluslararası ticaret bakanı Mark Garnier de taciz suçlamalarıyla karşı karşıya.


Bilgi YarışmasıHangisi yüzme stilleri arasında yer almaz?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    İçki ve tütünü yasaklayan padişah hangisidir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.