Kayseri

Yerel Haber
19 Aralık 2016 - 13:38

Başkan Büyükkılıç Tınaztepe Halkına 2017 Yatırımlarını Anlattı

IHA

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, teknik ve yatırımcı birim Müdürleri ile birlikte Tınaztepe Mahalle semt halkı ve esnaf ile sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendirdi Bel-Sin bölgesine 2017 yılında yapılacak yatırımlar hakkında bilgiler verdi.
Bel-Sin Semt pazaryerinde kameralı denetim ve inter-net…
Bel-Sin Bölgesinde Mahalleleri gezen ve gerçekleştirilen belediye çalışmaları ile ilgili olarak mahalle halkına memnuniyetlerini soran Başkan Memduh Büyükkılıç, Bel-Sin Toplu Konut Alanının hem alan hem de barındırdığı nüfus itibari ile 15 il nüfusundan daha fazla olduğunu ancak Melikgazili olmanın keyfini ve farklılığını her zaman yaşadıklarını söyledi.
Elektrik direkleri yer altına.
Tınaztepe Mahallesindeki inceleme gezisinde Başkan Memduh Büyükkılıç, Tınaztepe Mahallesinde sosyal tesisleri, kamu hizmet binaları, büyük ölçekli ve çok amaçlı parkları, sosyal ve spor tesisleri, kapalı semt pazaryerleri ile uydu kent olduğunu kaydetti.
Alt yapısı ile bütünleşen mahalleler.
Melikgazi İlçesinin çok merkezli bir şehir planlaması gerçekleştirdiğini ve Bel-sin bölgesinin kendi kendine yeten bir ekonomik ve sosyal her türlü yapı ve kolaylığın bulunduğunu belirten Başkan Büyükkılıç ” Melikgazi İlçe sınırları içerisinde semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapılmaktadır. Melikgazi Belediyesi, Melikgazililer için şehrin her yerinde, şehrin her noktasında var. Her hafta bir mahalle etkinliği ile çalışmaları yerinde tespit ediyor veya değerlendiriyoruz. Semtler arası hizmet uçurumu bulunmaktadır. Belediye olarak yapılan hizmetin kalitesine ve vermiş olduğu sosyal faydasını göz önünde bulunduruyoruz. Bel-Sin Bölgesine 2016 yılı içersinde yüksek gerilim hattının bir bölümünün yer altına alındığını, organik pazaryeri, trafik parkı, çok amaçlı sosyal tesis ve kaykay pisti yaptırılacağını” dedi.

KayseriYerel Seçim Sonuçları

Kayseri Hava Durumu

-16°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.