Malatya

Yerel Haber
30 Aralık 2014 - 10:41

BAŞKAN ESER, İL MÜDÜRÜ FINDIKLI’YI ZİYARET ETTİ

IHA

Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı makamında ziyaret etti.
Eser, "Darende İlçesinde spor tesisleri ve sportif faaliyetlerde Darende Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortak çalışmalar yapmak için tüm belediye imkanları seferber edeceğiz. Neticede Darendeli çocuk ve gençlerin spor yapmaları hem sağlık hem de sosyal açıdan oldukça önemli” dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı da, “Sayın Belediye başkanımız yıllarca Malatya’ya Sağlık Müdürü olarak başarıyla hizmet etmiş bir kişi. Bu dönemde Darende Belediye Başkanı olarak hemşerilerine hizmetlerine devam etmesi hem Darendeliler hem de Malatyalılar için bir şanstır. Darende Belediye Başkanlığımızla birlikte gerek tesisleşme gerekse sportif faaliyetleri birlikte gerçekleştireceğiz. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” ifadelerini kullandı.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.