Konya

Yerel Haber
03 Mart 2015 - 17:45

BAŞKAN ÖZALTUN PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

IHA

Konya’nın Beyşehir İlçesi Belediyesi Başkanı Murat Özaltun, Hal İçi’nde kurulan Pazar yerinde faaliyet gösteren pazarcı esnafını tezgahları başında ziyaret etti.
Başkan Özaltun, ilçede yıllardan bu yana geleneksel olarak devam eden, Pazar duasının yapıldığı anlara denk gelen ziyaretinde, pazarcı esnafı ile alışverişe gelen vatandaşlarla birlikte tezgahları başında el açarak işlerinin bereketli olması için hep beraber dua etti.
Özaltun, ziyaretlerini kendisine eşlik eden Başkan Yardımcıları Kahraman Göksu ve Halim Gümüşel ile birlikte gerçekleştirdi. Özaltun, elini sıktığı esnafın iş durumunu sorarken, alışverişe gelen vatandaşlarla da sohbet etme fırsatı buldu.
Esnafın sürekli arasında olduğunu ve gerçekleştirdiği bu tür ziyaretler kapsamında pazarcı esnafının dert ve sorunları ile istek ve taleplerini kendi ağızlarından dinleme imkanı bulduklarını belirten Özaltun, “Ziyaretlerimizde hem esnafımıza hayırlı iş dileğinde bulunuyor, hem de bol kazanç temenni ediyoruz. Bu esnada birebir yüz yüze görüştüğümüz pazarcı esnafımızın varsa sorunlarını ve isteklerini dinliyor ve değerlendirmeye alıyoruz. Gelen taleplerin bir an önce yerine getirilmesi için de ilgili birim amirlerimize talimat veriyoruz. Beyşehir Belediyesi olarak amacımız tüm vatandaşlarımıza olduğu gibi Pazarcı esnafımıza da en iyi hizmeti sunabilmek, onlara devamlı yanlarında olduğumuzu hissettirebilmektir” dedi.

Etiketler: Konya, Konya Haberleri
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.