Bilecik

Yerel Haber
07 Şubat 2018 - 12:27

Başkan Yağcı, Kursiyerleri Ziyaret Etti

IHA

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi Müzik Kurslarında faaliyet gösteren kursiyerler ve eğitmenlerini ziyaret etti.
Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde 10’a yakın müzik dalında faaliyet gösteren kursiyer ve eğitmenlerini ziyaret eden Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Bilecik Belediyesi eliyle birçok alanda olduğu gibi kültür ve sanat alanında da güzel çalışmaların sergilendiği hatırlatan Başkan Yağcı, “Kültür ve sanat alanında güzel çalışmalar icra eden kardeşlerimizi ziyaret ettik. Belediyemizin bu yıl da gerçekleştireceği müzik kurslarıyla kültür ve sanat anlamında güzel aktiviteler gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kültürel ve sanatsal değerlere büyük önem veren Belediyemiz Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde müzikle ilgili birçok alanda uzman eğitmenler tarafından kurslar veriyoruz. Kültürel ve sanatsal etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen ve geçtiğimiz dönem yüzlerce öğrencinin eğitim aldığı kurslarda, bağlama, ud, keman, gitar, ney, yan flüt, ritm-perküsyon, klarnet alanlarında geleceğin müzisyenlerini yetiştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerine yer verdi.
Ziyaret sonunda Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

BilecikYerel Seçim Sonuçları

Bilecik Hava Durumu

1°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.