Basketbolda haftanın programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 6. hafta karşılaşmaları oynanacak.

10 Kasım 2017 - 10:05 | Son Güncelleme: 10.11.2017 - 10:08 |
A+A-
Haberler » Skorer » Basketbol » Basketbolda haftanın programı
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne A Milli Takım'ın 2019  Avrupa Şampiyonası eleme grubu maçlarından dolayı ara verilirken, Türkiye  Basketbol 1. Ligi'ne ise 8. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.
 
Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Tahincioğlu  Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde haftanın maç programı  şöyle:
 
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi
Yarın:
13.00 Gaziantep Basketbol-Trabzonspor (Karataş Şahinbey)
15.15 Banvit-TOFAŞ (Banvit Kara Ali Acar)
17.00 Galatasaray Odeabank-Demir İnşaat Büyükçekmece (Sinan Erdem)
20.15 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş Sompo Japan (Sakarya) 
 
12 Kasım Pazar:
13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Muratbey Uşak (Cebeci)
15.15 Anadolu Efes-Yeşilgiresun Belediyespor (Sinan Erdem)
17.00 Darüşşafaka-Fenerbahçe Doğuş (Volkswagen Arena)
19.30 Pınar Karşıyaka-Eskişehir Basket (Karşıyaka Mustafa Kemal  Atatürk)
 
Türkiye Basketbol 1. Ligi
15.30 Ankara DSİ-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Ankara)
16.00 OGM Ormanspor-İstanbulspor Beylikdüzü (Sait Zarifoğlu)
Yarın:
15.00 Bakırköy Basket-Bursaspor Durmazlar (Ahmet Cömert)
16.00 Karesispor-Selçuklu Belediyespor (Kurtdereli)
16.30 Yalova Group Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Yalova 90. Yıl)
17.00 Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent-Antalyaspor (Mustafa  Dağıstanlı)
17.00 Düzce Belediyespor-Petkimspor (Kalıcı Konutlar Merkez)
18.00 Afyon Belediyespor-Türk Telekom (Afyonkarahisar Atatürk)
18.00 Akhisar Belediyespor-Bahçeşehir Koleji (Akhisar Belediyesi)
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Şampiyonlar Ligi son 16 Turu, Beşiktaş - Bayern Münih eşleşmesinde tur atlayan takım hangisi olur? Anket Bitiş Tarihi : 19.02.2018



oy ver
canlı skor
  • Kayserispor1 - 2Galatasaray66dk
  • Denizlispor3 - 1AdanasporMS
  • Gaziantep Bykşhr Bld.3 - 0SamsunsporMS
  • Swansea-Liverpool23:00
  • Eibar-Malaga23:00
  • Juventus-Genoa22:45
  • Boca Juniors0 - 1River PlateMS
  • S.Moskova2 - 3Lokomotiv AstanaMS
  • A. Bilbao0 - 0RudesMS
Tüm maçlar için tıklayın
Sal.
 1X2 ...
14:30502
ÖZBEKİSTAN (U23) GÜNEY KORE (U23)2.602.902.10
20:30504
CHATEAUROUX CHAMBLY1.603.203.75
20:30506
BOCHUM DUISBURG1.853.103.00
20:30503
BOURG PERONNAS TOULOUSE3.753.201.60
20:30505
NANTES AUXERRE1.503.304.30
İlginizi ÇekebilirX