Basketbolda perde açılıyor

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 4'üncü, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 3. hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 3'üncü, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 5. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

İSTANBUL (AA)
26 Ekim 2018 - 09:55 | Son Güncelleme: 26.10.2018 - 09:59 |
A+A-
Haberler » Skorer » Basketbol » Basketbolda perde açılıyor
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 4'üncü, Kadınlar  Basketbol Süper Ligi'nde 3. hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne  3'üncü, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 5. hafta müsabakalarıyla devam  edilecek.
 
Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört  ligde haftanın maç programı şöyle:
 
  
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi
 
20.00 Bahçeşehir Koleji-Banvit (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)
 
Yarın:
13.00 Beşiktaş Sompo Japan-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (BJK  Akatlar)
15.15 Gaziantep Basketbol-Fenerbahçe (Şahinbey)
17.30 TOFAŞ-Galatasaray (TOFAŞ)
 
28 Ekim Pazar:
13.00 Pınar Karşıyaka-Afyon Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk  Karşıyaka)
15.15 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Türk Telekom (Gazanfer  Bilge)
17.30 Anadolu Efes-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Sinan  Erdem)
 
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Yarın:
14.00 Çukurova Basketbol-Gündoğdu Adana Basketbol (Servet Tazegül)
15.15 BOTAŞ-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Ankara)
16.00 Bellona Kayseri Basketbol-OGM Ormanspor (Kadir Has Kongre  Merkezi)
17.00 İzmit Belediyespor-Kırçiçeği Bodrum (Kocaeli Atatürk)
 
28 Ekim Pazar:
14.00 Beşiktaş-İstanbul Üniversitesi (BJK Akatlar)
15.15 Fenerbahçe-Galatasaray (Metro Enerji)
16.00 Canik Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Mustafa  Dağıstanlı)
 
Türkiye Basketbol 1. Ligi
Bugün
14.00 Sigortam.net İstanbul Teknik Üniversitesi-Bandırma Kırmızı  (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)
15.00 Ankara DSİ-Yalova Belediyespor (Mamak Belediyesi)
16.00 OGM Ormanspor-Düzce Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)
 
Yarın:
16.00 Karesispor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Kurtdereli)
17.00 Bursaspor-Petkimspor (Bursa Atatürk)
17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Manisa  Atatürk)
17.00 Edirnespor-Artvin Belediyespor (Mimar Sinan)
 
28 Ekim Pazar:
17.00 Selçuklu Basketbol-Finalspor (Selçuklu Belediyesi)
 
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Bugün:
13.30 Nesibe Aydın-Akdeniz Üniversitesi (TOBB ETÜ)
14.00 Mersin Üniversitesi-Edremit Belediyesi Gürespor (Mersin  Üniversitesi)
15.00 A Koleji-Galatasaray Gelişim (Durugöl Recep Kara)
18.00 Bayraklı Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Bayraklı  Mustafa Kemal Atatürk)
 
Yarın:
14.00 İstanbulgücü-Urla Belediyespor (Caferağa)
14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor  Gelişim (Yeni Artuklu)
17.00 Yalova VİP Gençlik-Elazığ İl Özel İdare (Yalova 90. Yıl)
 
28 Ekim Pazar:
14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Çankaya Üniversitesi (TOFAŞ)
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
  • T.P. Galazzano-Santa Coloma16:00
  • Feronikeli-Lincoln Red Imps FC21:45
  • AC Horsens-AGF14:00
  • Nordsjælland-Kalmar FF14:00
  • Hacken-Hjørring14:30
  • Levski Sofya-Zenit19:00
  • Sturm Graz-M Boleslav19:00
  • SV Leobendorf-Rapid Wien20:00
  • Malmo FF-HNK Gorica20:00
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX