Bebeğinizin aylık gelişim evreleri

Bebeğinizin ilk 1 yıl boyunca her ay ne yönde gelişme göstereceğini ve ne şekilde davranmanız gerektiğini merak ediyorsanız haberimize bir göz atın!

Bebeğinizin aylık gelişim evreleri
1 gr
0.06Kcaltüm değerler
Oleg Cassini’den exclusive gelinlik koleksiyonuGelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştüren Oleg Cassini, yepyeni exclusive gelinlik koleksiyonuna Temmuz ayı itibariyle mağazalarında yer vermeye başladı.
Cildinize ışıltı katacak önerilerMemorial Wellness Kozmetik Dermatoloji Uzmanı Dr. Makbule Dündar, sağlıklı bir cilde sahip olmak için tavsiyelerde bulundu.
Doğum sonrası estetik ameliyatlarıDoğum sonrası dönemde kadınları en çok mutsuz eden değişim, vücutlarının eskisi gibi görünmemesi olabiliyor.
Diş sıkmanın nedenleri ve tedavisiDt.A.Doğan Bircan diş gıcırdatma sorununun nedenleri ve tedavisi hakkında bilgi verdi.
Peksimetli tatlı tarifiÇilekli sos ile hazırlanan peksimetli tatlı tarifi tatlı krizleri için oldukça etkili bir tarif.
Diyabetliler için birlikte yenmemesi gereken besinlerDiyabetli kişiler çoğunlukla savaş halindedir. Diyabet tanısı konulmadan önce belki de ağzına götürmediği yiyecekler şimdi baş tacı olup çıktılar.
Eski sevgiliyi geri döndürmenin yollarıKimin neden ayrıldığı umurunuzda olmaksızın eski sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız bu adımları atmalısınız.
Karıncalardan kurtulmanın doğal yoluKarıncalarla nasıl başa çıkacağınızı bilmiyorsanız kokusuyla karıncaları uzaklaştıran bu spreyi kolayca yapabilirsiniz.
PEMBE BLOG
1/12

İkinci Ay
El hareketleri ve görme kalitesini artırmak için ellerini çırptırın ve şarkılar söyleyin. Zaman içerisinde sizin sesinizi ve hareketlerinizi tekrar etmeye çalışacaktır. Aynı zamanda bu dönemde mimiklerinizi de tanıyacaktır. Yüzüne doğru abartılı bir şekilde güldüğünüzde bunu fark etmeye başlayacaktır.

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.

Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?