Bebeğinizin aylık gelişim evreleri

Bebeğinizin ilk 1 yıl boyunca her ay ne yönde gelişme göstereceğini ve ne şekilde davranmanız gerektiğini merak ediyorsanız haberimize bir göz atın!

Bebeğinizin aylık gelişim evreleri
YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
Türk kadını yılbaşında ne planlıyor?Yılbaşı yaklaşıyor. Yılbaşında nerede ne yapalım? Ne giyelim? Soruları sorulmaya başlandı.
Dünyanın en seksi mankeni Ben DahlhausBen Dahlhaus dünyanın en seksi erkek mankeni ve bizce sarışın erkek sevmeyenlerin bile fikrini değiştirmeye aday.
Cilde iyi gelen doğal önerilerMedical Park Göztepe Hastane Kompleksi’nden Dermatoloji Uzmanı Dr. Deniz Koral, “Cilt kuruluğu hemen herkesin yaşadığı bir sorun. Ama bundan yediklerimizle kurtulmak mümkün. Bu sene yemeyeceğiz, içmeyeceğiz, süreceğiz. Avokado, muz, süt, mayonez ve şeker ile cildinizi nemlendirmenize yardımcı olacak” diyor.
Ebeveyn koçluğu eğitimiFLOW Coaching International “Ebeveyn Koçluğu Eğitimi” ile başarılı ebeveynler yetiştiriyor
Yemek borusu kanserine neden oluyor!Eğer içeceklerinizi sıcak içiyorsanız bu alışkanlığınızı bir an önce değiştirmelisiniz....
Kozalaktan gelen şifaMersin’in Silifke ilçesinde ardıç olarak da bilinen andız kozalağından üretilen andız pekmezinin üretimi başladı. İlçede 1 kilogram andız pekmezi yaklaşık 20 liradan alıcı buluyor.
Maydanozun 10 faydasıMaydanozun faydalarını sizler için derledik. Ancak hamilelerin dikkatli olması gerekiyor.
Mutlu evliliğin formülü bulunduUzmanlara göre, günümüzde yapılan evliliklerin yüzde 40 ila yüzde 50’si boşanma ile sonuçlanıyor. Peki, evliliği sağlıklı bir şekilde devam ettirmek için hangi noktalara dikkat etmek gerekiyor?
Banyo dekorasyonunda yeni kavram: “Havlu Sunumu”Havlular artık sadece kullanımlarıyla değil, güzel sunumlarıyla da banyonuzda yer alacak...
PEMBE BLOG
1/12

İkinci Ay
El hareketleri ve görme kalitesini artırmak için ellerini çırptırın ve şarkılar söyleyin. Zaman içerisinde sizin sesinizi ve hareketlerinizi tekrar etmeye çalışacaktır. Aynı zamanda bu dönemde mimiklerinizi de tanıyacaktır. Yüzüne doğru abartılı bir şekilde güldüğünüzde bunu fark etmeye başlayacaktır.

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?