Bebeğinizin aylık gelişim evreleri

Bebeğinizin ilk 1 yıl boyunca her ay ne yönde gelişme göstereceğini ve ne şekilde davranmanız gerektiğini merak ediyorsanız haberimize bir göz atın!

Bebeğinizin aylık gelişim evreleri
Marks &Spencer’ın sonbahar koleksiyonuSonbahar modasının en güzel parçalarıyla sezonu açan Marks &Spencer, tüm yaştan ve zevkten kadına hitap ediyor!
Photoshop güzeli ünlülerÜnlülerin photoshop'suz hallerini görünce çok şaşıracaksınız.
Vücudun verdiği hastalık sinyalleriİngiliz sağlık sitesi ‘Healthista’da sağlık üzerine makaleleri yayımlanan doktor Deyo Famuboni, vücutta oluşan bazı belirtilerin hangi hastalıkların belirtisi olabileceğini açıkladı.
Evde pratik yoğurt tarifiSiz de yoğurdunuzu evde yaparak katkı maddelerinden arınmış en sağlıklı şeklini tüketebilirsiniz...
Evlilik sözleşmesinden korkmayın!Son yıllarda sık sık gündeme gelen ‘evlilik sözleşmesi’ oplumda 'bu yalnızca bir mantık evliliği' algısı oluşturabiliyor.
Kendin yap laptop çantasıSiz de laptop çantanızı kendiniz tasarlayarak kullanımı rahat ve şık bir çanta elde edebilirsiniz...
Eşsiz bakım, premium gençlikLIERAC’ın yaşlanma karşıtı bakımdaeşsiz serisi Premium, ‘ölümsüzlük’ proteini foxo’nun yeniden üretilmesini sağlarken sonsuz güzellik isteyen kadınlar için gençliğin anahtarını sunuyor
PEMBE BLOG
1/12

İkinci Ay
El hareketleri ve görme kalitesini artırmak için ellerini çırptırın ve şarkılar söyleyin. Zaman içerisinde sizin sesinizi ve hareketlerinizi tekrar etmeye çalışacaktır. Aynı zamanda bu dönemde mimiklerinizi de tanıyacaktır. Yüzüne doğru abartılı bir şekilde güldüğünüzde bunu fark etmeye başlayacaktır.

 

 
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?