Bebeğinizin aylık gelişim evreleri

Bebeğinizin ilk 1 yıl boyunca her ay ne yönde gelişme göstereceğini ve ne şekilde davranmanız gerektiğini merak ediyorsanız haberimize bir göz atın!

Bebeğinizin aylık gelişim evreleri
Bütün ünlüler bu bileklikten takıyorDünyaca ünlü isimlerin kolunda sürekli görmeye başladığımız boncuklu bileklik dikkat çekiyor.
Yaza tüy sorununuz olmasınVücudun özellikle güneşe maruz kalan bacak, kol, omuz ve boyun gibi kısımlarında, bronzlaşmış tene uygulanan lazer epilasyondan yeterli verim alınamıyor. Büyüyen kıl kökleri gözden kaçıyor.
Bebekler hapşırırsa ne olur?Bebeklerin her haline çok güldüğümüz kesin. Peki, bebekler hapşırırsa ne olur?
Menopoz kilo alımı ilişkisiUzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk, menopoz sonrası kadınlardaki en büyük sorunun hızlı kilo alınması olduğunu söyledi.
Börek yapmanın püf noktalarıTürk mutfağının vazgeçilmezlerinden olan börek, yapımı zor ve meşakkatli olduğu kadar yemesi enfes olan bir yiyecektir.
Pelin Öztekin zayıflama sırlarını anlattıTV 8’deki Hülya Avşar’ın programına konuk olan Pelin Öztekin zayıflama sırlarını anlattı.
Kadınlar neden orgazm taklidi yapar?Daily Mail'de yayınlanan bir araştırmaya göre kadınların %80'i orgazm taklidi yapıyor.
Eviniz için kış indirimini kaçırmayınHabitat,Sonbahar-Kış koleksiyonuna özel üçbine yakın ürünlerini %60'a varan indirimle sunuyor.
Özel güneş kremi serisiKozmetik dünyasının dev markalarından Shiseido, güneşin zararlı etkilerine karşı yepyeni bir seri geliştirdi. Cilt su ile temas ettiğinde etkisi artan yeni seri, suya dayanıklı özel formülü ile cildi UVA&UVB ışınlarına karşı koruyor.
PEMBE BLOG
1/12

İkinci Ay
El hareketleri ve görme kalitesini artırmak için ellerini çırptırın ve şarkılar söyleyin. Zaman içerisinde sizin sesinizi ve hareketlerinizi tekrar etmeye çalışacaktır. Aynı zamanda bu dönemde mimiklerinizi de tanıyacaktır. Yüzüne doğru abartılı bir şekilde güldüğünüzde bunu fark etmeye başlayacaktır.

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?