Bebeğinizin aylık gelişim evreleri

Bebeğinizin ilk 1 yıl boyunca her ay ne yönde gelişme göstereceğini ve ne şekilde davranmanız gerektiğini merak ediyorsanız haberimize bir göz atın!

Bebeğinizin aylık gelişim evreleri
1 gr
0.06Kcaltüm değerler
Yoğun iş kadınlarına özel koleksiyon!Yıllardır formalitesiz şıklığın sembolü olan Hogan, yeni koleksiyonunda yoğun iş kadınları için tasarladığı özel aksesuarları, tarz sahibi şehirli kadınların mutluluğu için onların beğenisine sunuyor.
Ergen erkeklerin kabusuOp. Dr. Hasan Fındık: “Jinekomasti, aslında sağlık tehlikesinden çok sosyal ve psikolojik tehlikesiyle endişe veren bir durum. Nadir durumlarda da, sağlığı tehdit edebilecek farklı bir rahatsızlığın göstergesi olabilir." dedi.
Yalan söyleyen çocuğa nasıl yaklaşılmalı?Özellikle okul öncesi yaşlarda yalan söylemek pek çok çocukta görülen bir davranıştır.
Erken boşalma ve tedavisiHem meni vajen içerisine atılamadığından kısırlığa yol açması hem de çiftlerin cinsel hayatını olumsuz etkilediği için önemli bir problem olarak ortaya çıkar.
Hasan Paşa köfteMis gibi Hasan Paşa köfte misafirler için çok uygun bir tercih.
Gelinler için düğün öncesi diyetGüçten düşmeden, telaşa kapılmadan, sıkıntıya girmeden en sağlıklı, en iyi diyet için ipuçları Diyetkolik.com’un uzman diyetisyenlerinden geliyor.
Deniz Akkaya evleniyorHabertürk'ten Esin Övet'in haberine göre, eski manken Deniz Akkaya ilk defa dünyaevine giriyor.
Boya öncesi ve sonrası temizliğiMevsim geçişlerinde evlerde ve yazlıklarda boya badana işleri ve ev temizliği başlar.
#sivilcelerebyebye demenin tam zamanıGüçlü formülü ile sivilcelerle savaşan Neutrogena® VisiblyClear® Sivilce Temizleyici Jel, Türkiye’nin en çok sevilen gençlik dergisi Hey Girl ile yepyeni bir yarışma düzenliyor.
PEMBE BLOG
1/12

İkinci Ay
El hareketleri ve görme kalitesini artırmak için ellerini çırptırın ve şarkılar söyleyin. Zaman içerisinde sizin sesinizi ve hareketlerinizi tekrar etmeye çalışacaktır. Aynı zamanda bu dönemde mimiklerinizi de tanıyacaktır. Yüzüne doğru abartılı bir şekilde güldüğünüzde bunu fark etmeye başlayacaktır.

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?