Bebeğinizin aylık gelişim evreleri

Bebeğinizin ilk 1 yıl boyunca her ay ne yönde gelişme göstereceğini ve ne şekilde davranmanız gerektiğini merak ediyorsanız haberimize bir göz atın!

Bebeğinizin aylık gelişim evreleri
1 gr
0.06Kcaltüm değerler
Ruh sağlığını korumanın 5 altın kuralıGülay Savaş, ‘Ruh Sağlığımızı Korumanın ve Derinleştirmenin, 5 Boyutu ve 5 Altın Kuralı’na ilişkin açıklamada bulundu.
Eti doğru pişirme yöntemleriUzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk, eti doğru pişirme yöntemlerine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
Katarakt riskini azaltan yiyeceklerKabuklu kuruyemiş, ıspanak gibi E vitamini bakımında zengin yiyecekler tüketmenin katarakt riskini azaltabileceği belirlendi.
En sevimli yaşlı aşıklarAşkın yaşı yoktur lafının kanıtı gibi eğlenmekten vazgeçmemiş yaşlı çiftler...
Duvar dekorasyonu fikirleriBoş duvarlarınızı pratik dekoratif ürünlerle ve hobilerinizle süsleyerek dekore edebilirsiniz.
PONZA’dan özgür çocuklara çağrıSon yıllarda ülkemizde fazlasıyla ısınmaya başlayan bağımsız müzik sahnesine heyecan verici yeni bir grup daha adım attı
PEMBE BLOG
1/12

İkinci Ay
El hareketleri ve görme kalitesini artırmak için ellerini çırptırın ve şarkılar söyleyin. Zaman içerisinde sizin sesinizi ve hareketlerinizi tekrar etmeye çalışacaktır. Aynı zamanda bu dönemde mimiklerinizi de tanıyacaktır. Yüzüne doğru abartılı bir şekilde güldüğünüzde bunu fark etmeye başlayacaktır.

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.

Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?