17.02.2017 - 10:34 | Son Güncelleme: 17.02.2017-10:35 A-A+

Begüm-Adnan Şen çifti, Jennifer Lopez'e komşu oldu

Los Angeles’taki evlerinden taşınma kararı alan Begüm-Adnan Şen çifti, Jennifer Lopez ve Kris Jenner’in oturduğu Beverly Hills’ten yeni ev aldı. Şen çifti, önümüzdeki ay evlerine taşınacak.

Begüm-Adnan Şen çifti, Jennifer Lopez'e komşu oldu

Oğlu Süha Can’ın eğitimi için Los Angeles’ta yaşama kararı alan Begüm Şen, dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner’in Beverly Hills’te oturduğu yerden ev aldı. İnşaatı bitmek üzere olan eve önümüzdeki ay taşınacak olan Begüm-Adnan Şen çifti, şu an yaşadıkları evin 4 misli büyüklüğündeki malikanelerine taşınmanın heyecanı içerisindeler. 

Los Angeles’ta inşaat sektörüyle ilgilenen Adnan Şen, yeni evinin hazırlıklarıyla uğraşıyor. Okulların kapanmasıyla 7 Temmuz’da Türkiye’ye gelmeyi planlayan Begüm-Adnan Şen çifti, Zorlu’daki evlerinde yaşayacak. 

Şen çifti, dünyaca ünlü yıldızlara komşu olacakları evlerinde yeni bir hayata başlayacak. Türkiye’deki işleri için Adnan Şen’in İstanbul’a gelmesiyle, Begüm Şen’in babası Süha Tanık ve ağabeyi Hakan Tanık, Begüm Hanım’a yardım etmek ve Süha Can’ı okula götürüp getirmek için Amerika’ya gitti.

Begüm-Adnan Şen çifti, 7 Temmuz’da tatil için Türkiye’ye gelecek.

Jennifer Lopez ve Kris Jenner, Beverly Hills’in en pahalı malikanelerinde oturuyor. (Habertürk)

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.