Gündem
24.01.2014 - 10:13 | Son Güncelleme: 24.01.2014-10:22

Bekir Bozdağ'dan Kamer Genç'e cevap

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, TBMM Genel Kurulu'ndaki kavganın ardından HSYK ile kanun teklifinin görüşmelerinin erteleneceğine ilişkin iddialarla ilgili "Çalışmalar devam edecek" dedi. Bekir Bozdağ, Kamer Genç'e sert bir cevap verdi.

Sitene Ekle
AA muhabirinin konuya ilişkin sorusuna Bekir Bozdağ, "Çalışmalar devam  edecek. Çalışmak için buradayız" karşılığını verdi
 
Bekir Bozdağ'dan Kamer Genç'e cevap
 
Önerge üzerinde söz alan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, HSYK  düzenlemesine ilişkin eleştirilerde bulundu. Bunun üzerinde Bekir Bozdağ, Kamer Genç'e çok sert bir cevap verdi
  
  
Bekir Bozdağ: "Sayın hatip şahsımı ve sayın Ahmet İyimaya'yı dinsizlikle itham eden  bir ifade kullandı. Sayın Genç'i herkes tanıyor, Ahmet İyimaya'yı da tanıyor,  Bekir Bozdağ'ı da tanıyor. Ben eminim ki duyanların buna dair akıllarına birçok  atasözü gelmiştir ama ben o atasözlerinin hiçbirini söylemek istemem ama  bilmesini isterim ki benim dinimi, imanımı tartmaya Kamer Genç'in kıratı yetmez.  Hiçbirisi bunu tartamaz. Ben sayın İyimaya'nın da dininin, imanının sayın Kamer  Genç tarafından tartılabileceğine inanmıyorum. Bütün bunları milletimiz  değerlendiriyor. 
 
 Benim dilime pek çok laf geliyor ama ben bunların hiçbirisini ifade  etmek istemem. İnsanları itham ederken, lütfen herkes diline hakim olsun, doğru  şeyler söylesin, edebiyle, üslubuyla, güzelliğiyle burada konuşulması lazım. Ben  şimdi kalkıp size başka başka laflar elbette söyleyebilirim ama benim edebim,  ahlakım, yetişme tarzım buna izin vermez. Bunun hesabını mahkemede soracağım." 
 

Modaya yön veren markalarda fırsat!


Bilgi YarışmasıBaşrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Çağla Kubat'ın oynadıkları polisiye dizi hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.