“Neden Kurutma Makinesi?” Sorusuna Verilebilecek Çok Geçerli Cevaplar

Çamaşırları geleneksel yöntemlerle evde kurutmak artık eskide kalmadı mı? Evin her yerine çamaşır sererek yaşam alanınızı da kısıtlamış oluyorsunuz. Şimdi çok daha pratik çözümlerle ev işlerinizi halledip kendinize zaman ayırabilirsiniz. Beko Pazarlama Ürün Sorumlusu Enis Orhaneli ile kurutma makinelerinin sağladığı kolaylıkları konuştuk.En önemlisi zaman tasarrufu!

Ev işleriyle yoğun olarak ilgilenenler bilir; çamaşırı asmak bir dert, kurumasını beklemekse ayrı bir derttir. Asarken kollara giren kramplar da işin cabası! Oysa kurutma makinesine sahip olsanız durum çok daha farklı olur. Ev işlerinizi kısa bir sürede tamamlayıp çamaşır derdiniz olmadan kendinize vakit ayırdığınızı düşünün. Çok rahat olmaz mıydı?Çamaşırlarınızı asmak için yer aramaya son!

Kadınlar, eğer kurutma makinesine sahip değillerse evde çamaşırları asmak için çeşitli yerleri kullanırlar. Evi biraz daha geniş olanlar ise bir odayı tamamen çamaşır odası olarak düzenlerler ve bunun dışında bu odanın varlığını neredeyse tamamen unuturlar. Oysa sadece 85x60x60cm’lik bir alan ayırıp koca odayı başka ihtiyaçlar ve hatta yeni hobiler için kullanmak mümkün. Nasıl mı? Elbette çamaşır kurutma makinesiyle!  
Daha yumuşak çamaşırlar!

Çamaşır kurutma makinelerinin bir güzel özelliği de çamaşırı çok daha yumuşak hâle getirmesi. Böylelikle ütü yapmak da çok daha keyifli bir hâl alıyor.Çocuklu ailelerin vazgeçilmezi!

Çocuğunun sağlıklı büyümesini hangi anne istemez ki? Hal böyle olunca çocuklu evlerde hijyen kelimesi çok daha büyük anlam kazanır. Özellikle çocukların kıyafetlerinin hızlıca ve temiz bir şekilde kurutulması ve ütülenmesi bu anlamda annelerin en fazla titizlendiği konuların başında gelir.Yağmurun yağması sizin için dert olmasın!

Oturmaktan çok çamaşır astığımız yerlerden biri de balkonlarımızdır. Fakat balkona çamaşır astığımız zaman hep hava durumunu takip ederiz. Rahatça evden çıkıp dışarıda vakit harcayamayız. Çamaşırınızı astığınız gün yağmur yağdığını farz edin. Ne kadar korkunç bir durum öyle değil mi? Halbuki bir çamaşır kurutma makinesine sahip olsanız durum çok daha farklı olurdu.

 


Kötü kokular artık tarih oluyor!

Beko’nun Steam Therapy özellikli kurutma makinesinin en önemli avantajlarından biri de, kıyafetleriniz %80’e varan oranlarda kötü kokulardan arınırken, kırışıklıkları ise %30’a varan oranda azaltabilirsiniz.SteamTherapy adı verilen buhar teknolojisi ile hem çamaşırlarınızın üzerine sinen kötü kokulardan kurtulmanız hem de zamandan tasarruf etmeniz oldukça kolay. Öte yandan çamaşırlarınızda ekstra güzel koku istediğinizde ise ProScent teknolojisi imdadınıza yetişiyor. Özel koku kapsülleri sayesinde çamaşırlarınız 30 kurutmaya kadar mis gibi kokuyor.