Gaziantep

Yerel Haber
12 Temmuz 2018 - 17:02

Belediyeden Öğrencilere Karne Hediyesi

 

GAZİANTEP (AA) - Şahinbey Belediyesi, karne hediyesi olarak öğrencilere spor ayakkabısı hediye etti.

Belediyede yapılan açıklamaya göre, Kültür Merkezi içerisinde kurulan sistemle nüfus cüzdanları ve karneleriyle gelen öğrenciler önce kayıtlarını yaptırarak, birçok çeşidi bulunan spor ayakkabılardan istediklerini seçip alıyorlar.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, gençlere ve spora önem verdiğini belirtti.

Yaklaşık 130 bin ortaokul ve lise öğrencisine geçen yıl olduğu gibi bu yıl da spor ayakkabısı hediye ettiklerini ifade eden Tahmazoğlu, "Tatil dönemini iyi değerlendirmeleri için anaokulu ve ilkokul öğrencilerimize de dönem içerisinde boyama setinin yanı sıra kitap seti de hediye ettik. Okullar açıldığında ilkokul öğrencilerimiz için başka hediyelerimiz de olacak. Eğitime destek olmak adına ortaokul ve lise 1. 2. ve 3.’lerimize diz üstü bilgisayar hediye ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Tahmazoğlu, ayrıca okullarda her ay kitap dağıtımı yapıp, dağıtılan kitaplardan sınav gerçekleştirdiklerini ve başarılı olan öğrencilere bisiklet hediye edildiğini aktardı.

GaziantepYerel Seçim Sonuçları

Gaziantep Hava Durumu

5°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.