Bella Hadid'in idolleri Cher ve Monica Bellucci

Top model Bella Hadid'i tanımayan kalmadı artık. Nereye baksak onu görüyoruz son dönemlerde. ABD'de yayın yapan Allure dergisine kapak olan Bella Hadid, enteresan laflaar ediyor, güzellik ödüllerini tek tek sıralıyor. Ve şaşırtıyor!

Bella Hadid'in idolleri Cher ve Monica Bellucci

"Cher inanılmaz bir insan"

"Cher inanılmaz bir insan"

Modellik yapan ve genç yaşına rağmen tüm dünyaca tanınan bir isme dönüşen Bella Hadid:

"Cher inanılmaz bir insan. Ona takıntılıyım. Bu yaşında bile hâlâ sahneye çıkıyor. Hayatımın geri kalanında tıpkı onun gibi olmak istiyorum. Coşkusu inanılmaz

"Gelmiş geçmiş en..."

"Gelmiş geçmiş en..."

Monica Bellucci hakkında da iki çift laf ediyor.

"Ve Monica Bellucci... Bellucci, gelmiş geçmiş en güzel kadınlardan biri..."

Müthiş değil mi?

Gigi Hadid ve Bella Hadid kardeşlerin şu anda milyonlarca genç kızı etkilediği ortada. Birçok genç kız büyüyünce onlar gibi ünlü ve popüler olmak istiyor.
 

İkonik isimler

İkonik isimler

Bütün kızlar toplanıp onları idol olarak belirliyor. Peki onların idolü kim? En azından Bella'nınki Cher ve Monica Bellucci... Her ikisi de ikonik isimler.

Biri müzik dünyasında, diğeri sinema tarihinde akılda kalıcı pek çok işe imza attı. Ve Bella'nın dediği gibi 'idol' olmayı da başardı.

'Havada kalmışlık'

'Havada kalmışlık'

Ama işte Bella Hadid gibi güzel ve popüler bir genç kadından böyle idoller duymak... Sizde de biraz 'havada kalmışlık' hissi yaratmıyor mu?

"E canım, madem onları örnek alıyorsun, madem ikon olarak onları seçtin, neden bu kadar vasat şeylerle, hafif haberlerle karşımıza çıkıyorsun?" demek istemiyor musunuz gerçekten?

Mesela George Orwell okusa...

Mesela George Orwell okusa...

Fakat... Dememeliyiz! 8 yaşındaki bir genç kız, Cher'in ya da Monica Bellucci'nin adını belki de ilk kez bu röportaj sonrasında duydu, duyacak.

Önemli olan Bella Hadid gibi bir ikonun böylesine 'dolu dolu' isimler sayması. Şu anda Bella Hadid mesela George Orwell okusa muhtemelen her yerde '1984'ü göreceğiz, öyle düşünün. Kazanç olarak görmek ve olumlu kısmını almak daha keyifli...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak