Magazin
27.11.2012 - 12:03 | Son Güncelleme: 27.11.2012-12:15

Ben Bilmem Eşim Bilir'deki o yarışmacı oyuncu çıktı

Kanal D'de yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında kocasını motive etmek için 'Bebeğim beni başkası ile düşün' sözleri ile olay olan kadın yarışmacı ajansa kayıtlı oyuncu çıktı.

Sitene Ekle

 

Kanal D'de yayınlanan yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'de Hande Kaymaz isimli kadın söylediği sözler büyük yankı uyandırmıştı.  Programda eşine 'Beni başkasıyla düşün' diyen Hande Kaymaz'ın ajans oyuncusu olduğu ortaya çıktı. 
 
İŞTE O ŞOK SÖZLER
 
SÖYLEDİKLERİ TARTIŞMA YARATMIŞTI 
 
Kanal D'de yayınlanan ve ünlü oyuncu İlker Ayrık'ın sunduğu yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'de kadın yarışmacının kocasını gaza getirmek için söylediği sözler herkesi şok etmişti.
 
 
Yarışmacı kadın eşini gaza getirmek için 'Berk hadi bebeğim. Beni başkasıyla düşün! Beni başkasıyla düşün! 'sözleri 'pes artık' dedirtmişti. 
 
O KADIN, AJANS OYUNCUSU ÇIKTI 
 
Konuşmalarıyla biranda herkesin tepkisini çeken Hande Kaymaz'ın ajans oyuncusu olduğu ortaya çıktı. Kaymaz'ın özel bir ajansın internet sitesinde fotoğrafları ve özellikleri yer alırken program ekibinin bu duruma ne cevap vereceği merak konusu oldu.
 
Bilgi YarışmasıHangi ünlü futbolcu dünya kupasında elle attığı golden sonra "o tanrının eliydi" açıklamasını yapmıştır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara

Astroloji
Şanslı sayılırızBugün ne yapılabilir ? Bugün ışıkların uyumu daha akıcı ve şanslı gelişmelere işaret ediyor.
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.