14.09.2017 15:52 | Son Güncelleme:

Beni Affet 1211. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haftaiçi her gün STAR ekranlarına gelen Beni Affet dizisi yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Öğlen saat dilimi aralığında ekrana gelen dizinin izleyici kitlesi oldukça fazla. 1210. son bölümüyle dün ekrana gelen Beni Affet dizisinde heyecan yine doruktaydı. Ateş rüyasında gördüğü ve her şeyden habersiz hayatına gireceğini bilmediği Zeynep ile karşılaştı.

Beni Affet dizisi dün son bölümüyle ekrana geldi. Heyecanın dorukta yaşandığı Beni Affet dizisine merak oldukça fazlaydı. Her şeyden habersiz hayatına girecek olan ve rüyasında gördüğü Zeynep ile karşılaşan Ateş, büyük bir şaşkınlık içerisindedir. 

Ateş, Zeynep’le karşılaşacak mı?

Ateş, hayatına gireceğinden habersiz, rüyasında gördüğü Zeynep’le karşılaşır. Zeynep, ailesine sahip çıkıp, onları bir arada tutmaya çalışır. Bir yandan da canından çok sevdiği kardeşi Metin’i evlendirmek için hazırlık yapar. Yiğit ve Kader’le ilgili planları düşündüğü gibi gitmeyen Mahir, Sevgi ve Şahin’le görüşmeye karar verir. 

Cüneyt, Boris’in kardeşi Tamir’e ulaşabileceği bir yol bulur. Feride ise Yaman’ı aramakta kararlıdır. 

Osman, sonunda Murat’ı bulmayı başarır. Murat’ı eve dönmeye ikna edemeyen Osman, durumu Cüneyt’e anlatır. Cüneyt’in Murat’ı eve dönmeye ikna edip edemeyeceği ise merak konusudur. 

Beni Affet dizisinin 1211. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Beni Affet haftaiçi her gün 14.30'da STAR TV'de..

BENİ AFFET DİZİSİ 1210. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0