TeknolojiRSS
24.03.2014 - 11:59 | Son Güncelleme: 24.03.2014-22:29

Beni Böyle Sev 52. Bölüm İzle (Beni Böyle Sev Yeni Bölüm İzle)

Beni Böyle Sev 52. Bölüm izle. TRT 1'in sevilen dizisi Beni Böyle Sev yeni bölümü ile ekrana geldi. Beni Böyle Sev 52. Bölümde neler yaşandı? Beni Böyle Sev heyecan dolu yeni bir bölüm ile ekranlara geldi. Beni Böyle Sev 52. Bölüm tek parça olarak haberimizde. Beni Böyle Sev 52. Bölüm ve dahası Milliyet.com.tr'de (Beni Böyle Sev yeni bölüm izle)

Sitene Ekle
Beni Böyle Sev 52. Bölüm  İzle (Beni Böyle Sev Yeni Bölüm İzle)

Beni Böyle Sev 52. Bölüm izle. TRT 1'in sevilen dizisi Beni Böyle Sev yeni bölümü ile  ekrana geldi. Beni Böyle Sev 52. Bölümde neler yaşandı? Beni Böyle Sev heyecan dolu yeni bir bölüm ile ekranlara geldi. Beni Böyle Sev 52. Bölüm tek parça olarak  haberimizde. Beni Böyle Sev 52. Bölüm  ve dahası Milliyet.com.tr'de (Beni Böyle Sev yeni bölüm izle)

 

24 Mart Pazartesi 19:55
 
Reha’nın tehdidi Ayşem ve Ömer’i şaşkına çevirir. Masrafların altından nasıl kalkacaklarını bilemezler fakat pes etmeye niyetleri yoktur. İşleri iyice bırakan Reha Burak’ın her dediğini onaylar. Şirketin eski çalışanı Akif kimseye sözünü dinletemediği için son olarak Nadide’yi uyarmaya çalışır . Feridun’un dolandırdığı tek kişinin kendisi olmadığını öğrenen Fahriye ondan intikamını almak için harekete geçer. Hep beraber Mazhar’ın planını uygulamaya geçirirler.
 
 
 
Burak’ın yalanlarına inanan Seda, Furkan’a mesafeli davranmaya başlar. Furkan bir terslik olduğunun farkındadır . İlgin Bili’nin rehberliğinde Reyhan’ın evinde bir seans düzenlenir. İlgin’in bütün anılarını kaybetmesine sebep olan hamlesi Reyhan’ı dehşete düşürür. Bir de üstüne Mazhar’ın gülme krizine girmesiyle Reyhan zıvanadan çıkar…
 
Eda ve Nail Ayşem onay verdikten sonra rahatlamış, yeni yetme aşıklar gibi mutludur. Safiye kıskançlıkla onların mutluluğunu seyreder. Nail’in Eda’ya gösterdiği incelikleri İlyas’tan görememenin sıkıntısı içindedir. Hayatının en mutlu günlerini yaşayan Eda yine korkunç sesler duymaya başlar. Arkası kesilmek bilmeyen isim önerileriyle bunalan Ayşem ve Ömer buna bir son vermeye karar verir. Bütün öneriler arasından kura çekilmesini isterler, herkes kabul eder. Kuradan beklenmedik bir isim çıkar…
 
Beni Böyle Sev 52. Bölüm Fragmanı

 

BENİ BÖYLE SEV  51.BÖLÜM FULL İZLE

 

Beni Böyle Sev 51. Bölüm Mabel Matiz geliyor. Beni Böyle Sev yeni bölüm TRT 1 ekranında.Beni Böyle Sev 51. Bölüm merakla beklenen gelişmeleri haberimizde. Beni Böyle Sev yeni bölümde neler yaşanacak? Beni Böyle Sev'in yeni bölümünü haberimizden canlı olarak izleyebilrisiniz. Beni Böyle Sev 51. Bölüm Canlı ve dahası Milliyet.com.tr'de

 

Beni Böyle Sev 51. Bölüm Özeti

17 Mart Pazartesi 19:55
 
Furkan’ın konser sürprizi keyifli anlar yaşanmasına sebep olur. Ayşem ve Ömer çok mutludur; bebekleri tehlikeyi atlatmış, aşkları her zamankinden daha güçlüdür. Nail ve Eda’da adeta yirmili yaşlarına dönerler, heyecanla ilk buluşmalarının tadını çıkarırlar. Gecenin en tatsız anı Feridun Fahriye karşılaşmasıdır… Aynı apartmanda yaşadıklarını öğrenen Mazhar ve Reyhan için hayat artık daha da zordur. Onların durumunu öğrenen İlgin Bili yeni tedavi yöntemleriyle hayatlarını cehenneme çevirmek üzeredir. Reha ve Eda arasında sular bir türlü durulmamaktadır. Eda’nın hayatını alt üst edecek planını uygulamakta olan Reha Eda’nın derin uykusunun kurbanı olur. Her şeyden habersiz olan Nadide’nin tek derdi bebeğin, kendi deyimiyle “o izbe” evde yaşayacak olmasıdır…
 
Fahriye’nin başına gelenler Mazhar ve Haluk’u harekete geçirir. Mazhar Ve Haluk, Feridun’a hayatının dersini vermeye kararlıdır. Ömer evlilik yıldönümlerinin anısına Ayşem’e çok güzel bir hediye verince, Ayşem kendini çok kötü hisseder. Ömer’le kendisinin de çok romantik olabileceğine dair iddiaya girer. Fakat ne yapacağına dair hiçbir fikri yoktur. Ömer’den şirkette çalışmasını isteyen Reha reddedilince sinirlenir. Bebeğin hastaneden çıkmasına az bir zaman kala Ayşem ve Ömer bir kez daha Reha ile karşı karşıya gelir. Reha Ömer’i öyle bir şeyle tehdit eder ki Ayşem kulaklarına inanamaz…
 
Beni Böyle Sev 51. Bölüm Fragmanı
 
 

BENİ BÖYLE SEV 50.BÖLÜM İZLE

Ayşem sanki bir anda hayata dair bütün gerçekleri görmeye başlar. Meğer bunca zaman babasına ne büyük haksızlık etmiştir! Hemen Eda ve Nail’le konuşmak ister ancak Ömer biraz beklemesini, her şey yoluna girdiğinde konuşmasını önerir.

Ayşem Ömer’e hak verir…

Nezih’in hatıralarına sahip çıkamadığını düşünerek strese giren Reyhan tekrar uykusunda gezmeye başlar. Fahriye defalarca özür diler, Reyhan’ın onu affetmek için tek bir şartı vardır. Reyhan’ın Mazhar’la yaptığı fotoğraf çalışması üzücü bir gerçeğin ortaya çıkmasına sebep olur.

Öte yandan umulmadık yer ve zamanda Reyhan’la Mazhar’ın yolları nihayet kesişmek üzeredir. Ayşem ve Ömer, her iki ailenin üyeleriyle beraber sabah erkenden hastaneye gelirler. Doktorlar bir türlü bebeği görmelerine izin vermez, Ayşem neredeyse kendini kaybetmek üzeredir. Furkan Taner’le buluşur; yaşananların gerçek nedenini öğrenmek için onu zorlar.

Taner, Furkan’ın bu işin peşini bırakmayacağını anlar ve Burak’la konuşmaya gider. Aynı anlarda Ömer ve Seda’da Burak’la görüşmek üzere şirkete gelir… Eda’nın evde duyduğu sesler yüzünden huzursuzdur. Diğer taraftan da Nail’den uzak kalmak kalbini parçalamaktadır.

Nail de ondan farklı değildir. Bu işin böyle yürümeyeceğini anlayan Nail, uzaklaşmaya karar verir. Ayşem’inse bu karardan haberi yoktur.

Beni Böyle Sev 50. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

BENİ BÖYLE SEV SON BÖLÜM  İZLE

Ömer ve Ayşem bu sıkıntılı anlarında teselliyi birbirlerine duydukları aşkta bulurlar. Ayşem bebekten ayrı tek bir dakika bile geçirmek istemez. Ancak bebek için güçlü olması dinlenmesi gerektiğini de bilir. Aslında tüm aile için zor bir dönemdir. Ayşem’in uyuduğu bir gece Ömer uyuyamaz, bebeği görmeye gider. Hastaneye vardığında uyuyamayanın yalnızca kendisi olmadığını görür…

Ertesi gün Ayşem ve Ömer her sabah olduğu gibi erkenden hastaneye koşar. Ailenin diğer üyeleri de gelir. Ayşem Eda ile ayrılmasıyla ilgili Nail’le konuşmaya başlar ancak lafını tamamlayamadan doktorların bebeğe doğru koştuğunu görür, kötü bir şey olduğu bellidir.

BENİ BÖYLE SEV 48. BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Korkunç bir kaza sonucu merdivenlerden düşen ayşem hastaneye kaldırılır. Ömer yaşananlardan kendini sorumlu tutmaktadır.
Ayşem ve bebeğin hayatı tehlikededir. Ömer üzüntüden gözyaşlarına boğulur. Seda'nın krediye başvurduğunu öğrenen Furkan sebebini merak eder. Seda taner'in şantaj yaparak para istediğini ve Burak'ın şirket hesabından bu parayı ödeyerek Taner'i durdurduğunu anlatır. Furkan ve Seda arasında tansiyon yükselir. 
Furkan'ın hafızasında canlanan bazı görüntüler Burak'tan şüphelenmesine neden olur, şüphelerini seda ile paylaşır. reha'nın güveni ve tanıdığı geniş yetkiler sayesinde burak şirkette istediği gibi hareket etmektedir. Bir yetkilinin uyarmaya çalışmasına rağmen reha önüne konulan belgeleri tereddüt etmeden imzalar.
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX