MagazinRSS
02.09.2013 - 08:59 | Son Güncelleme: 02.09.2013-8:58

Benim Hala Umudum Var 10. Yeni Bölüm Bu Akşam Star Tv'de

Benim Hala Umudum Var 10. yeni bölüm bu akşam Star Tv ekranlarında. Benim Hala Umudum Var yeni bölümde neler yaşanacak? Benim Hala Umudum Var yeni bölüm fragmanı izle, Benim Hala Umudum Var 10. bölüm bu akşam saat 20.00 da Star Tv'de...

Sitene Ekle
Benim Hala Umudum Var 10. Yeni Bölüm Bu Akşam Star Tv'de

Benim Hala Umudum Var 10. yeni bölüm bu akşam star Tv ekranlarında. Benim Hala Umudum Var  yeni bölümde neler yaşanacak? Benim Hala Umudum Var yeni bölüm fragmanı izle, Benim Hala Umudum Var 10. bölüm bu akşam saat 20.00 da Star Tv'de...

Benim Hala Umudum Var 10. Bölümde Neler Olacak?

Umut için Hakan ve Ozan karşı karşıya geliyor.

Umut’un oyunculuk eğitimi aldığını öğrenen Ozan şok geçirir. Umut’u hayalinden vazgeçirmek için Hakan ile konuşur. Hakan duygularını Ozan’dan saklamaya çalışır.

Asude Umut’tan vazgeçmiyor.

Umut ise oyunculuktan vazgeçtiğini söylemek için Asude’ye gider fakat bu pek de mümkün olmayacaktır. Bu sırada Asude, boşanma sürecinin işlerini olumsuz etkilememesi için basın toplantısı yapmaya karar verir.

Hale Musa’ya neler anlatıyor?

Hale; Ozan ve Umut’un arasını düzeltebilmek için Musa’yı arar. Musa da duydukları karşısında şaşırır ve Ozan’la konuşmaya karar verir.


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Astroloji
Jüpiter’li yeniay
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.