TeknolojiRSS
04.02.2014 - 14:42 | Son Güncelleme: 05.02.2014-16:30

Benim Hala Umudum Var 30.Bölüm İzle

Benim Hala Umudum Var Son Bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Benim Hala Umudum Var 30. Bölüm son bölüm izle

Sitene Ekle
Benim Hala Umudum Var 30.Bölüm İzle

Benim Hala Umudum Var 30. bölüm bu akşam da izleyicileri Fox TV ekranına toplayacak. Benim Hala Umudum Var yeni bölümün özeti, Benim Hala Umudum Var 30. bölüm fragmanı ve diziyi izleyebilceğiniz linkleri haberimizden öğrenebilirsiniz Benim Hala Umudum Var 30. bölüm bu akşam ekrana gelecek. Benim Hala Umudum Var 30. bölümde Hakan yeni bir plan yapıyor.

 

'BENİM HALA UMUDUM VAR' 30. BÖLÜM İZLE

 

İşte Benim Hala Umudum Var 30.Bölüm Fragmanı

 

Benim Hala Umudum Var 30. Bölüm Özeti:
Hakan, Emel'e Rüzgar'ın çarptığı gerçeğini Umut dan saklamaktadır. Umut'un hayatına yön verebilmek için yeni bir kariyer planı hazırlar. Artık Asude'nin ajansına bağlı olmayacaktır.Hakan'ın Asude'ye bunu söylemesiyle Asude çılgına dönse de Umut'un kararıyla çaresiz kalır. Annesinin ölümüyle derinden sarsılan Ozan, babasına; annesinin kazadan önce onu aradığını ve söyledikleriyle ne anlatmak istediğini sorar. Ragıp ise Özen ile olan ilişkisini deşifre etmemek için Ozan'a yalan söyler. Babasının anlattıklarıyla Ozan artık Hakan'ın hayatındaki her şeyi elinden aldığını düşünmektedir. Hakan'dan intikamını almak için bir planı vardır. Ona yardımcı olacak tek kişi ise Asude dir. Benim Hala Umudum Var  yeni bölümde  Umut Rüzgar'a yardım etmek için elinden geleni yapsa da başarılı olamaz. Anne ve babasını da trafik kazasında kaybeden Rüzgar bu tramvayı atlatamaz ve öfkesini Hakan'dan çıkarmaya çalışır. Zeliha ve Hale Umut'u evlilik kararından vazgeçirmeye çalışsa da başarılı olamazlar. Nikah günü yaklaşmaktadır.

 

 

Benim Hala Umudum Var 29. Bölümde Neler Yaşandı

Benim Hala Umudum Var 29. Bölüm Özeti
Umut Hakan ile evlenmeye karar verir. Umut’un her an yanında olmaya çalışan Hakan’ın onun için yeni planları vardır. Rüzgar yaşadığı şokun etkisindedir. Emel ise hastanede yaşam savaşı vermektedir. Ozan ve Ragıp yoğun bakımın önünden bir an olsun ayrılmaz. Hakan Rüzgar’ın çarptığı kişinin Emel olduğunu öğrenir, fakat bu gerçeği Rüzgar’dan saklar. Hakan Bir yandan Rüzgar’ı sakinleştirebilmek için uğraşırken diğer taraftan da Umut’la yakınlaşabilmek için elinden geleni yapar. Emel’in ölümüyle Ragıp ve Ozan derin bir üzüntüye boğulur.

Mete Asude ile yakınlaşabilmek için sözleşmesi biten oyuncuları Asude’nin şirketine yönlendirir. Bunu öğrenen Leina, Benim Hala Umudum Var 29. bölümde Mete’den hesap sorar. Hakan’ın Umut için yaptığı yeni planlar Asude’nin planlarını değiştirir. Yelda beklemediği bir anda şarkıcılık teklifi alır fakat gittiği mekan hayal ettiği gibi değildir. Hayatını değiştirebilmek için bu teklifi kabul eder fakat ikizi Selda ile araları açılır.

 

Benim Hala Umudum Var
Umut, İstanbul'un kendine ancak yeten, gösterişsiz semtlerinden birinde , annesi, kız kardeşi , üvey babası ve üvey babasının 3 yetişkin çocuğuyla birlikte yaşayan, 23 yaşlarında bir kızdır.  Umut , üvey kardeşleriyle birlikte büyümenin tüm sıkıntılarını çocukluğu boyunca yaşamış, hala da yaşamaktadır.

Ozan , 25 yaşlarında dışa dönük , neşeli , enerjik , çekici bir genç adamdır. Çıraklık için hayli geçkin yaşına rağmen kuaförlükte ısrar etmesi , çalışanların kafasında soru işareti uyandırsa da , Ozan bir kaç işe girip çıktığını , hiçbirinde mutlu olmadığını , bu işi sevdiğini , bir tanıdığın yardımıyla da bu mekanda başladığı için kendisini şanslı saydığını anlatmaktadır. Geldiği anda Umut'u beğenir ve onunla ilgilenir. Ozan için de durum pek farklı değildir. Umut'u ilk gördüğü an etkilenen Ozan, onu tanıdıkça giderek bağlanır. Fakat , Umut'a henüz anlatmadığı bir hikayesi vardır.
Umut’un hayatı o güne kadar sadece tiyatro sahnesinde tanıdığı, filmlerde gördüğü bir duyguyla, aşkla tanışınca baştan ayağa değişecektir. Aşkın kendisini bu sınırları belli, her gün aynı dırdırla geçen hayatından çekip çıkaracağını düşünürken hiç beklemediği yerlere savrulacaktır.

Benim Hala Umudum Var dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

 

DİĞER DİZİLER

 

 

 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
17 Mart 2010'da sinemalarda gösterime giren Turgut ÖZAKMAN'ın senaryosunu yazdığı filmin adıdır?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX