GündemRSS
14.08.2013 - 14:54 | Son Güncelleme: 14.08.2013-14:59

Benim Hala Umudum Var Dizisinin Yeni Yayın Günü Belli Oldu

Benim Hala Umudum Var dizisinin yeni sezonda yayın günü değişti. Benim Hala Umudum Var adlı dizi hangi gün yayınlanacak? Benim Hala Umudum Var yeni bölümleri ne zaman?

Sitene Ekle
Benim Hala Umudum Var Dizisinin Yeni Yayın Günü Belli Oldu
Benim Hala Umudum Var  dizisinin yeni yayın günü beli oldu. Dizinin yeni yayın günü hangi gün ? Benim Hala Umudum Var yeni dizi yeni gününde star ekranlarında...
 
Benim Hala Umudum Var dizisi yeni sezonda Cuma akşamları GOLD yapımın bir diğer dizisi olan Dila Hanım’dan sonra yayınlanacak. Benim Hala Umudum Var  yeni sezon yeni gününde başarısını koruyabilecek mi?
 
 
Benim Hala Umudum Var 7. Bölüm Özet
 
Benim Hala Umudum Var 7. bölümde Umut, Asude ile iş yapmaya başlıyor. Asude , Umut'un çok yetenekli olduğunu söyler. Fakat Umut kendine güvenmediğinden bu işi yapamayacağını söyler. 
 
Öte yandan Ozan, Umut'un üvey abisi ile kavga eder. Ozan, Umut'un bıçaklandığını ve çocuğu olmayacağını öğrenince çıldırır.
 
Ozan kendini Umut’a affettirmeye çalışıyor. Umut’un söyledikleriyle Ozan şok olur, fakat kendini affettirebilmek için her yolu deneyecektir. Ozan’ın sürpriziyle şaşıran Umut’un onu affetmeye niyeti yoktur. Hayatını düzene sokmak için Ozan babasının fabrikasında işe başlar. 
 
Zafer Ragıp’tan aldığı paraları bahis oynayarak kaybeder. Ragıp ise Emel’i eve döndürmeye ve Ozan’a destek olmaya ikna etmek için çalışmaktadır.
 
Rüzgar Hakan’a karşı hala öfkeli.
Hakan’ın yoğun hayatı yüzünden ihmal ettiği kardeşi Rüzgarla yakınlaşma çabası devam eder. Fakat Rüzgar Hakan’a karşı hala öfkelidir. Onu annesini ve babasını unutmakla suçlar.
 
Umut star olma yolunda...
Asude Umut dan bir star yaratabilmek için çalışmaktadır. Umut birdenbire kendini Asude’yle birlikte bir film setinde oyuncu olarak bulur.
 
Musa’nın ise Umut’un peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Umut’u takip etmesi sonucu işler karışık bir hal alır. 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Satranç oyununda 'L' şeklinde hamle yapabilen taşın ismi nedir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.