Magazin
30.05.2013 - 02:30 | Son Güncelleme: 30.05.2013-2:30

Beren Saat kör, sağır ve dilsizi oynayacak

“İntikam” dizisinin 1. sezon çekimlerini tamamlayan Beren Saat, tatil yapmak yerine dördüncü sinema filmini çekecek.

Sitene Ekle

SERCAN KISMET

Saat, TMC Film’in yapımcılığını üstleneceği “Benim Dünyam” isimli filmde Uğur Yücel ile kamera karşısına geçecek.
Filmde Saat, doğuştan kör, sağır ve dilsiz bir kızı canlandıracak. Filmde Saat’in çocuk yaşlarda hayatına girecek olan Yücel, onun bütün fiziksel engellerine meydan okuyarak üniversiteye girmesini sağlayacak. Çekimleri haziranda başlayacak olan film, 2005 yılı Hint / Amerikan ortak yapımı “Black”(Siyah) isimli projeden uyarlanacak.
Dramatik sahneleriyle seyirciyi sarsacak filmin çekimleri adada yapılacak.
 Çekimler için hazırlık yapan Saat, önceki akşam aynı evi paylaştığı sevgilisi Kenan Doğulu ile keman virtözü Itzhak Perlman’ın konserini izledi. Konsere Doğulu ile el ele gelen Saat, bu yaz evleneceği yönünde çıkan haberlerle ilgili sorulara gülümseyerek karşılık verdi. Doğulu ise gazetecilerin “Temmuzda evleneceğiniz konuşuluyor” sözlerine “Kardeşlerim ne yapıyorsunuz? Görüşemiyoruz. Özledim sizleri” diyerek esprili bir yanıt verdi.


Hayalindeki tatil için Butik Oteller’de yerin hazır!


Etiketler:
Bilgi YarışmasıHangisi Attila İlhan'!ın bir şiiri değildir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara

Astroloji
Beklentiler yüksekBugün ne yapılabilir ? Bugün özellikle görüşmeler, anlaşmalar ve parasal konular yönünden hareketli zamanlar taşıyor.
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.