30.03.2012 - 09:42 | Son Güncelleme: 30.03.2012-9:43 A-A+

Beren Saat'ten şok karar!

Kenan Doğulu ile yaşadığı aşkla adı yine magazin gündeminin manşetine çıkan Beren Saat yaşadığı tecrübeden sonra bu kararı aldı.

Beren Saat'ten şok karar!

Geçen sene 2. Antalya Televizyon Ödülleri'nden eli boş dönen oyuncu Beren Saat’in haksızlığa uğradığını düşünerek bu yılki törene katılmayacağı öğrenildi  Oyuncu tepkisini "Beni en iyi seyirci takdir eder" diyerek gösterdi.

'Fatmagül'ün Suçu Ne' dizinin başrol oyuncusu Beren Saat, geçen sene aday olduğu halde ödül alamadığı Antalya Televizyon Ödülleri'ni bu yıl protesto etme kararı aldı. Geçtiğimiz yılki törende kendisi 'En İyi Kadın Oyuncu' dalında aday olduğu ödülü 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin Cemile'si Ayça Bingöl'e kaptıran Saat, hüsrana uğramış ve ödüller açıklandığı zaman salonu terk etmişti.

EN İYİSİNİ SEYİRCİ BİLİR

'Fatmagül'ün Suçu Ne' reytinglerdeki başarısına rağmen Antalya'dan eli boş dönmesini haksızlık olduğunu düşünen Beren Saat'in, "Beni, en iyi seyirci takdir eder" diyerek bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Antalya Televizyon Ödülleri'ne katılmama kararı aldığı öne sürüldü.

YAPIM ŞİRKETİNİN TEPKİSİ

Törende aynı zamanda oyuncunun oynadığı dizide aday olduğu hiçbir dalda ödül kazanamayarak başarısız olmuştu. Bunun üzerine yapım şirketi  'Fatmagül'ün Suçu Ne?' ve gene kendi bünyesinde olan 'Kuzey Güney' dizileriyle ilgili bu yıl hiçbir başvuruda bulunmadığı öğrenildi.

 

Etiketler
Bilgi Yarışması"Lahit" neyle ilgili bir sözcüktür?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.