İstanbul

Yerel Haber
08 Mart 2016 - 10:53

BERKO KADINLARI, DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE ŞİDDETE DİKKAT ÇEKTİ

IHA

Berko İlaç kadın çalışanları, bu yıl hem 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak hem de kadına yönelik şiddete dikkat çekmek amacıyla farklı bir etkinliğe imza attı ve ileri savunma teknikleri üzerine atölye çalışması gerçekleştirdi.
Tüm dünyada seçkin komando ve polis birliklerinin kullandığı ileri savunma tekniklerini öğrenmek üzere düzenlenen atölye çalışmasına katılan Berko İlaç kadınları, hem eğlenceli anlar yaşadı hem de tehlike anlarında kendilerini nasıl savunacaklarıyla ilgili temel teknikleri öğrendi.
7 Mart’ta gerçekleşen atölye çalışması 1,5 saat sürdü ve herkes teknikleri uygulama fırsatı buldu. Atölye çalışması sonunda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Berko İlaç kadınları, bu vesileyle kadına yönelik şiddete dikkat çekerek toplumunda şiddete karşı bilinç oluşmasına katkı sağladı.
Aynı zamanda Berko İlaç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak ve kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için, 8 Mart’ta gün boyunca kurumsal logosunu pembe olarak kullanıyor.

İstanbulYerel Seçim Sonuçları

İstanbul Hava Durumu

10°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.