Beyaz Show geri dönüyor!

Beyaz Show'u geride bırakarak O Ses Türkiye ile hayatında yeni bir sayfa açan Beyazıt Öztürk'ten, yarışmanın yarı finalinin yapıldığı gün bomba bir haber geldi. 20 Nisan'da Almanya'da bir Beyaz Show gerçekleşeceğini öğrendik...

Beyaz Show geri dönüyor!

Beyaz yıllarca Türk halkının en sevdiği program olan Beyaz Show'u sürdürdü. Yayınlandığı süre boyunca en çok konuşulan, en çok izlenen ve en revaçta olan show olduğuna bence hiç şüphe yok. 

Beyazıt Öztürk'ün çok sempatik ve komik bir adam olmasından kaynaklanıyor bu tabii ki. Asıl düşkünlüğümüzün Beyaz'a olduğu, zaten O Ses Türkiye'ye kattığı yeni renkten ve havadan da belli... 

Bunun yanında Beyaz'ın çok iyi konuklar ağırlıyor oluşu, programın her şekilde akması seyirciyi ekrana sabitliyor ve şovu bir efsane haline getiriyor. 
 

Beyaz Show'un bittiğini ve farklı konseptlerle devam edeceğini duyduğumuzda cuma gecelerinin boş kalacak olmasına hepimiz üzüldük elbette. Ama Beyaz, Acun Ilıcalı'nın da sayesinde çok iyi bir hamleyle ekranda olmaktan vazgeçmedi ve bu sezon O Ses Türkiye'deki neşeli halleriyle hepimizi çok güldürdü, yarışmaya da bambaşka bir renk getirmiş oldu.

 Tam da "Beyaz Show olmaz herhalde artık" diye düşünürken, O Ses Türkiye'nin yarı finalinde bombayı patlattı ve Almanya'da 20 Nisan'da bir Beyaz Show yapacağını duyurdu. Ve seyircisini çok sevindirdi. 
 

Yani şimdi, O Ses Türkiye'nin yeni sezonunu uzunca bir süre bekleyecekken, Beyazıt Öztürk'ü efsane şovuyla çok yakın bir tarihte yine göreceğiz! Belki de bundan sonra Beyaz Show farklı ülkeleri düzenli bir şekilde dolaşarak yeni bir konseptle yine hayatımızda olacak. 

Zaten Beyazıt Öztürk'ten uzak kalmak, Okan Bayülgen'de yaşadığımız gibi bir kaybolma sürecine şahitlik etmek üzücü olurdu. Onların ülkenin büyük değerlerinden olduğu gerçeği kaçınılmaz çünkü!
 

Ayrıca değinmeden edemeyeceğim; bu sezon O Ses Türkiye'de jüri koltuğunda da Beyaz'ı izledikten sonra yaptığı her işi ciddiye alacak ve her şekilde başarılı olacak biri olduğunu da görmüş olduk.

 Finali gerçekleşen O Ses Türkiye'nin şampiyonu her ne kadar Murat Boz ve yarışmacısı olsa da, Beyaz'ın finale üç yarışmacısını taşıdığını ve son ikide Murat Boz ile yarıştığını göz ardı etmemek lazım. Jüri koltuğunda oturduğu ilk senede bunu başarabilen çok az kişi varken ve bugüne kadarki jüriler arasında müzikle en az alakası olan Beyazıt Öztürk'ken, müthiş bir başlangıç oldu bu. 

Dileriz hem Beyaz Show hem de O Ses Türkiye'deki jüriliği uzun yıllar devam eder!
Bu makaleye ifade bırak