Beyonce büyücü mü?

Beyonce'un eski davulcusu Kimberly Thompson'ın, ünlü şarkıcının büyücü olduğuna öne süren bazı tuhaf dava belgeleri ortaya çıktı. Dava belgelerinde Beyonce'nin büyü yaptığı ve hayatının akışını bu şekilde belirlediği yazıyor!

Beyonce büyücü mü?

Aslına bakılırsa zaten büyülüyor

Beyonce sahne performansı, şarkıları ve stiliyle hepimizi büyülüyor. Burası net! Fakat yalnızca bizleri değil, hayatının tüm alanını büyülüyormuş!

Bir dönem Beyonce'nin davulcusu olarak çalışan Kimberly Thompson'ın, ünlü şarkıcının gerçekte bir büyücü olduğunu ve teftiş ve finans hareketleri kontrolünü büyü yaparak sağladığını öne süren bazı dava belgeleri ortaya çıktı.

Aşırı derecede büyücülük, karanlık güç ve cinsel taciz büyüleri!

Aşırı derecede büyücülük, karanlık güç ve cinsel taciz büyüleri!

Kimberly Thompson, 7 yıl boyunca Beyonce'nin orkestrasında davulcu olarak çalıştı. Şimdi de Thompson tarafından karanlık güç ve cinsel taciz büyüleri yapmakla, hatta Thompson'ın kedisini öldürmekle suçlanıyor.

Thompson'a göre Beyonce büyüler sayesinde telefonlarını kayıt altına alıyor ve para akışını kontrol ediyor. İddialar arasında Beyonce'nın neden ona karşı büyü yaptığı bilgisi yok ama tüm bunları yaptığı kesin bir dille yazılmış!

Kimberly Thompson da kim?

Thompson kimdir, necidir, kimlerdendir konusuna gelince... Bu davulcu arkadaş, daha önce Beyonce'nin de aralarında olduğu Destiny's Child grubu için de çalmış.

The 8G Band müzik grubunun  “Late Night with Seth Meyers” şarkısı için de çalışmış.

Beyonce gerçekten büyücü olabilir mi?

Beyonce gerçekten büyücü olabilir mi?

Thompson tarafından açılan ve yasaklama emri talep edilen dava, yargıç tarafından büyük olasılıkla büyücülük gibi kulağa son derece Orta Çağ gelen iddialar sebebiyle reddedildi.

Peki Beyonce, Thompson'ın da iddia ettiği gibi büyücü olabilir mi? Yıldızı hiç sönmeyen Beyonce, aslında tüm bu şatafatı büyü sayesinde mi sürdürüyor? 

Konu hakkında ünlü yıldızdan bir açıklama gelmese de, bizler yıllardır Beyonce'ye dair her şeyden büyüleniyoruz. Kesin bilgi, yayalım!

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 

Bu makaleye ifade bırak