Bilecik

Yerel Haber
22 Kasım 2017 - 10:07

Bilecik Belediyesi'nden “ Biz Birlikte Hareket Ediyoruz” Etkinliği

IHA

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ’’Biz Birlikte Hareket Ediyoruz’’ adlı etkinlik kapsamında Özel Eğitim İş Okulu Merkezi öğrencileri bir araya geldiler.
Bilecik Özel Eğitim İş Okulu Merkezi öğrencilerine yönelik düzenlenen spor etkinliği kapsamında öğrenciler okullarından alınarak Bilecik Belediyesi Bayan Spor Merkezi ile Beşiktaş Mahallesi Kadın Spor ve Yaşam Merkezinde sportif aktivitelere katılıyor. Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında öğrenciler her pazartesi ve salı günü olmak üzere haftada iki gün boyunca spor ile buluşuyor. Öğrencilere sporu sevdirmek, sporun yararları ve gerekliliği ile obeziteye karşı farkındalık oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen aktivitede öğrenciler spor yaparak, eğlenme imkanı buluyorlar. Öğrenciler eğitim ve öğretim dönemi sonuna kadar gerçekleştirilecek olan çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve belediye çalışanlarına sağladıkları bu imkanlardan dolayı teşekkür ettiler.

BilecikYerel Seçim Sonuçları

Bilecik Hava Durumu

14°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.