Teknoloji

Bilim dahi açıklayamıyor! Olağanüstü güçlere sahipler

Olağanüstü güçlere sahip karakterlerinde sadece film ve dizilerde olduğunu düşünürüz. Ama durum bundan çok farklı. Yeryüzünde bilimin açıklayamadığı olağanüstü güçlere sahip insanlarda var. Gören duyan yaptıklarına inanamıyor...

Bilim dahi açıklayamıyor! Olağanüstü güçlere sahipler
1/30
Teknoloji- 18.3.2017 - 16:41

Uzaktan izleme, yüz binlerce kilometre uzakta bulunan bir coğrafi konumu fiziksel olarak orada bulunmadan tarif edebilme yetisidir. Bu yetiye sahip olan birçok insan vardır. Bunun yanı sıra bu durumun doğruluğu da kanıtlanmıştır. CIA ve NSA (ABD Ulusal Güvenlik Ajansı), Stanford Üniversitesi ile birlikte uzaktan izleme konusunu da kapsayan parapsikolojik olgular üzerine 20 yıldan fazla süren bir araştırma yürütmüştür. Yapılan deneylerde, birden fazla kişi ayrı odalarda bulunan birbirinden farklı objeleri gerçekte o mekânlarda bulunmadıkları halde tarif edebilmişlerdir. Bu eylem bilincinizi fiziksel olarak bulunduğunuz konumdan uzakta olan bir yere ışınlamaya benzemektedir.

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.