20.05.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 20.05.2017-2:30 A-A+

Bir Arap hikayesi!

Moda tasarımcısı kardeşler Alia ve Abeer Oraif’in Arapçada ‘Hikayeler’ anlamındaki Hekâyat markasının ilk koleksiyonu Pera Palace’ta tanıtıldı

Bir Arap hikayesi!

LALE DANIŞMAN - lale.danisman@milliyet.com.tr

Cemiyet hayatının ünlü isimleri önceki gün Pera Palace’ta renkli bir defile izledi. Alia ve Abeer Oraif kardeşlerin kurduğu Hekâyat markasının ilk koleksiyonunun tanıtıldığı etkinliğe; Sitare Kalyoncuoğlu, Şule Argüder, Buket Taşdelen, İnci Gazioğlu ve Serap Sarı’nın da aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı. Öner Evez koreografisinde hazırlanan defilede toplam 35 parça sergilendi. Hekayat elbisesi giyinen Nur Fettahoğlu, defilenin selamlamasına da tasarımcılarla birlikte çıktı. 

 Suudi Arabistan’ın Mekke şehrinde doğan tasarımcıların, gelenek ve kültürlerini yansıttıkları koleksiyon, davetlilerden tam not aldı. SS 17 Cruise adlı koleksiyonun siyah renkte olması dikkat çekti. Tarihi hikayelerden ve klasik aşklardan ilham alınarak tasarlanan Hekâyat’ın ilk çalışmasındaki boncuk ve siyah kristaller, taftalar ve dantel detayları göz doldurdu.


Erken rezervasyon’da %50’ye varan indirimler...

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.