MagazinRSS
06.06.2013 - 16:17 | Son Güncelleme: 06.06.2013-16:35

Bir Aşk Hikayesi 11.Bölüm Fragman Fox İzle Damla Sönmez

Bir Aşk Hikayesi 11. bölüm fragman yayınlandı. Bir Aşk Hikayesi, Ceylan ile Korkut'un imkansız aşkı. Bir Aşk Hikayesi 11.Bölüm Özet.

Sitene Ekle
Bir Aşk Hikayesi 11.Bölüm Fragman  Fox İzle  Damla Sönmez

  11. Bölüm Özet
 
Son bakışta aşkta muhteşem teklif. 
 
Korkut Ali, kendi mucizesini arayan bir adam. Ceylansa kendinden önce hep başkalarını düşünen naif bir kadın… İmkansızlıkların uzaklaştırdığı bu iki aşık her seferinde tekrar yan yana gelecek ve birbirilerinden asla vazgeçmeyeceklerdir. Ceylan, Tolga üzülmesin diye uğraşırken Korkut’un karşısına da uğruna ölümü göze aldığı kadın çıkar. Tüm bunlar olurken Korkut hakkındaki tüm gerçekleri Ceylan’a itiraf eder. Ceylansa sevdiği adamın elini ne olursa olsun bırakmayacaktır. Diğer tarafta Tolga Ceylan’ı kaybetmemek için büyük bir adım atar ve onunla evlenmek istediğini söyler. Şimdi zaman aşkların sınanma zamanıdır… 
 
 
 
 
 
10. Bölüm Özet
 
 
“Ya bir şeyler yiyeceksin ya da benimle öleceksin...” 
 
Korkut’un intikam planları beklenmedik bir sona ulaşır. Ve Ceylan’ı kaybetme noktasına kadar gelir. Diğer tarafta Eda, Korkut’un kendine yalan söylediğini anlayıp herkesten sakladığı sırrına ulaşmak üzeredir. Korkut buna rağmen vazgeçmez. Sevdiği kadına kavuşmak herkese her şeye hatta ölüme bile meydan okur. Korkut’un Ceylan için hazırladığı o büyük sürprizin içinde sanki bir an dünya durur. Bir tek ikisi… Korkut Ali ve Ceylan… Ve her şeyin akışını değiştirecek o büyük cevap.
 
Bir Aşk Hikayesi'nde Korkut'un intikam planı istediği gibi gitmemeye başlamıştır. Korkut yaptığı bazı şeylerden dolayı Ceylan'ı kaybetme noktasına gelmiştir. Hastanede olan Tolga kendine geldiğinde Ceylan'a aşık olduğunu itiraf eder. ''Ben bunca zaman seni sevmişim Ceylan'' diyen Tolga'ya Ceylan nasıl bir cevap veriyor?
 
Öte yandan Korkut , Ceylan'a evlenme teklifi için hazırlıklara başlamıştır. Yüzük bile alan Korkut bakalım Ceylan'dan nasıl bir cevap alacaktır?  Eda ise Korkut'tan intikam almak için bu olaya mani olmaya çalışmaktadır. Eda, beni kandırdığın gibi Ceylan'ı da kandırmana izin vermem derken hala Korkut'a aşık olduğunu belli etmektedir...
 
 
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Hangisi ojeleri tırnaklardan temizlemeye yarayan bir maddedir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.