GündemRSS
16.07.2013 - 21:18 | Son Güncelleme: 17.07.2013-11:19

Bir Aşk Hikayesi 15.Bölüm Dün Akşam Verildi Geniş Özet

Bir Aşk Hikayesi bu akşam.Bir Aşk Hikayesi heyecan dolu.Bir Aşk Hikayesi bu akşam fox tvde canlı veriliyor.İşte Bir Aşk Hikayesi sizlerle...

Sitene Ekle
Bir Aşk Hikayesi 15.Bölüm Dün Akşam Verildi Geniş Özet
Bir Aşk Hikayesi,Bir Aşk Hikayesi 15.bölüm.Bir Aşk Hikayesi 15.bölüm fragmanı izle.Bir Aşk Hikayesi 15.bölüm bu akşam.Bir Aşk Hikayesi 15.bölüm heyecanı.
 
Tatlı hayaller kuran Ceylan için artık zaman acı gerçeklerle yüzleşme zamanıdır… Korkut’un Ceylan’ı kaybetmemek için sakladığı sırlardan birinin ortaya çıkmasıyla aşıklar büyük bir sınavla karşı karşıya gelirler. 
 
Ceylan için Korkut’tan kaçmak tek seçenektir çünkü onu gördüğü an karşı koyamayacağının farkındadır. Ama Korkut’un onun peşini bırakmaya niyeti yoktur. 
 
Her şeyi bırakıp Ceylan’ın peşine düşer. Ve nihayet iki sevgili yan yana geldiğinde beklenmedik bir şey Korkut’un tüm planlarını alt üst eder. Diğer tarafta Gönül öldü sandığı çocuğunun yaşadığını öğrenmiştir ve artık tek bir amacı vardır çocuğunun kim olduğunu bulmak! 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Günün İş Fırsatları
Tüm İlanlar desteği ile
Hangisi bir Türk müziği makâmıdır?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.