MagazinRSS
11.09.2013 - 08:35 | Son Güncelleme: 11.09.2013-11:01

Bir Aşk Hikayesi 23.bölüm özeti kırankırana aşkın hikayesi!

Bir Aşk Hikayesi 23.bölüm özeti sitemizde.Bir Aşk Hikayesi 23.bölüm heyecanı dün attı.Bir Aşk Hikayesi 24.bölüm fragmanı burada olacak.

Sitene Ekle
Bir Aşk Hikayesi 23.bölüm özeti kırankırana aşkın hikayesi!

Bir Aşk Hikayesi 23. Bölüm Özeti, Bir Aşk Hikayesi 23. Bölümde naler yaşandı? Bir Aşk Hikayesi 23. Bölümde Korkut’un yalancı olduğunu kanıtlamak için Cennet’i DNA testine götürür. Bir Aşk Hikayesi 23. Bölümü ile nefesleri kesti.Bir Aşk Hikayesi 23.bölüm özeti sitemizde.Bir Aşk Hikayesi 23.bölüm heyecanı dün attı.Bir Aşk Hikayesi 24.bölüm fragmanı burada olacak.

Bir Aşk Hikayesi 23. Bölüm Özeti


“Yaşayamazsak beraber ölürüz. Her gün, her saniye ölürüz. Ama birlikte kalıcaz.” Korkut için Ceylan’dan vazgeçmek diye bir şey yoktur. Onu her gördüğünde acı çekse de vazgeçmez aşkından.


Ceylan ise Korkut’un acısını gördükçe kendinden nefret eder. Aşk hiç bu kadar can yakıcı olmamıştır.Diğer tarafta Tolga yaptıklarına rağmen Korkut’la uğraşmaktan vazgeçmez. Şimdi ki hedefi Cennettir.

Herkese Korkut’un yalancı olduğunu kanıtlamak için Cennet’i DNA testine götürür. Korkut için yalanlarının hesabını verme zamanı gelmiş midir?

Emine üzümlerin üzerine fare zehiri serpti, zehirli üzüm yiyen Korkut'un yeğeni ölecek mi, Emine çocuğunu neden zehirlemek istedi, tüm soruların cevabı Bir Aşk Hikayesi 24. bölümde olacak.


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Bülent Ersoy'la soyadı benzerliği olan sanatçı adı hangi seçenektedir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.