GündemRSS
20.05.2013 - 23:02 | Son Güncelleme: 20.05.2013-23:02

Bir Aşk Hikayesi 8.bölüm fragmanı izle fox tv yarın seyret

Bir Aşk Hikayesi izle,Bir Aşk Hikayesi en son bölüm fragmanı izle,Bir Aşk Hikayesi 8.bölüm fragmanı izle verildi.İşte Bir Aşk Hikayesi,hikayesinde ki aşk hikayesi sizlerle.

Sitene Ekle
Bir Aşk Hikayesi 8.bölüm fragmanı izle fox tv yarın seyret

Bir Aşk Hikayesi 8.Bölüm fragmanı izle.Bir Aşk Hikayesi 8.Bölüm fragmanında neler olacak? Bir Aşk Hikayesi 8.Bölüm fragmanı heyecanı burda atıyor.Bir Aşk Hikayesi 8.Bölüm sizlerle...

Bir Aşk Hikayesi 8.Bölüm Fragmanı İzle İşte Video!

“Bana sarma yap, sonra gitmene izin vereceğim” Korkut Ali ve Ceylan için her şeye rağmen yaşanacak güzel anların başlangıcıdır bu cümle… Belki de itiraf edemedikleri ve kolay kolay da edemeyecekleri o hayaller kurduran aşkı nihayet yaşarlar. Korkut Ali kalbinin sesine hayır diyemezken diğer yandan intikamının peşinden gitmekten de geri duramaz. Eda’yla tehlikeli yakınlaşması hızla ilerler. Eda hayatına giren bu gizemli adama giderek daha fazla bağlanır. Tolga’ysa Eda’nın hayatındaki bu gizemli adamın Korkut Ali olduğundan habersiz peşine düşer. Bu durum anne oğul arasındaki gerginliği arttırır. Gönül biricik oğlunun yıkılışını izlerken Korkut Ali de annesinin gözyaşlarına tanık olur. Ve nihayet bu intikam oyununa son vermek ister. Ama bunun için Ceylan’ın ona söyleyeceği tek bir söze ihtiyaç vardır. Ceylan o sözü Korkut Ali’ye söyleyebilecek mi?          

Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm Fragmanı 

“Seni gerçekten çok sevmiştim… Bunu bize neden yaptın?” Ceylan Korkut’un bu sözleriyle daha da yıkılır. Ardından  ona ulaşamamanın verdiği çaresizlik içinde Eda’dan yardım ister. Ancak Eda’nın evinde onu bekleyen büyük sürprizden habersizdir. Korkut ise Ceylan’ı Eda’nın kapısında gördüğünde ne yapacağını bilemez. Diğer tarafta Tolga, Eda’yla barışmanın yollarını ararken, Korkut’a güvenmesinin bedelini ağır ödeyecek.Tolga, Eda’nın aşık olduğu erkeği ararken bu kez de ölümle burun buruna gelecektir.  Korkut ise  gözlerini kör eden nefret ve annesine olan sevgi arasında gidip gelmekte, “Kimsesiz olmak yalnız olmak demek değil… Kimsesiz olmak, annesiz olmaktır” derken adeta yaşadığı acısını itiraf etmektedir. Öylesine acı çeker öylesine çaresizce annesini arar ki sona yaklaştığının farkında bile olmaz.

Bir Aşk Hikayesi 6.Bölüm Fragmanı 

 

Bu hikâyede hiç kimse temiz değil… Sadece sen temizsin… Beni unutma taş kafa… 
 Korkut Ali bu sözleri Ceylan’a söylerken artık yolun sonuna geldiğini düşünmektedir. Tahsin’in onun    gerçek kimliğini ortaya çıkarması an meselesidir. Diğer tarafta Eda’yla olan ilişkisi de tehlikeli bir boyuta gelmiştir. Korkut Ali, Eda’ya gidip bu oyuna bir son vermek ister.  Ama karşısında bambaşka bir Eda vardır. Olaylar beklenmedik bir şekilde gelişir. Korkut ve Ceylan’ın baş başa geçirecekleri son gün Tolga’nın Ceylan’ın ona aşık olduğunu öğrenmesiyle yarım kalır. Tüm bu olanlar bile Korkut ve Ceylan’ın aşkının önüne geçemez ve Ceylan’ın büyük itirafı Korkut’u gözyaşları içinde bırakır.
 

 


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Günün İş Fırsatları
Tüm İlanlar desteği ile
Şarkısında "Gel vefasız, gel vicdansız..." diyen ünlü sanatçımız hangisidir?kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.