11.01.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 11.01.2018-1:30 A-A+
aeyuboglu@milliyet.com.tr
TÜM YAZILARI

BİR DOST AĞIRLADI İKİ DOST KAYBETTİYıllardır şov dünyasında ilelebet dostluk ve düşmanlık bulunmadığını yazan ve söyleyen biri olarak 2018’in başında, Seda Sayan’la Lerzan Mutlu’nun barışması, Sezen Aksu’nun Yıldız Tilbe’yi affetmesi şaşırtmadı beni. 

Ünlüler için ‘barış yılı’ sanılan 2018’in başında yakılan barış çubuklarının yerini, ikinci haftada savaş baltalarının alması da öyle… 

Seda Sayan, Show TV’de pazartesi başladığı magazin ve eğlence programının ilk canlı yayınına, “Dostum” dediği Gülben Ergen’i konuk edince olanlara bakın… 

Seda Sayan, Gülben Ergen’i memnun ederken, iki ünlüyle birden düşman oldu. 

Gülben Ergen’i aklamak için bu hamleyi yaptığını düşünenlerden Seren Serengil, Seda Sayan’ı takipten çıkardı. Seda Sayan’a, Ergen yüzünden bir ağır tepki de Yeşim Salkım’dan geldi. Salkım, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda Sayan için şunları söyledi: 

“Sen Kadırgalıysan, ben de Arnavut kızıyım. Gönderirim seni de geldiğin yere… Yıllardır meydanı boş bulmuşsun eli belinde ‘Bacım, macım’ bana sökmez. Lümpenlik     yapmayacaksın bana.” 

Görünen o ki, şov dünyasında değişen bir şey yok, ne düşmanlıklar, küslükler ne de dostluklar uzun sürüyor. 

RUSSELL CROWE’A BİLGİ VEREN TÜRK!

Twitter’da 2 milyonun üzerinde akipçisi olan Hollywood yıldızı Russell Crowe’un takip ettiği Twitter kullanıcısı, 104 kişi… Bunlardan sadece üçü Türk… İkisi, ‘Son Umut/The Water Diviner’ filminde oynattığı Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz… 

Yeni Zelandalı oyuncunun takip ettikleri arasında Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat yok. 

Hal böyleyken, Çanakkale filmi çekileceği ve Kıvanç Tatlıtuğ’un bu yapımda oynayacağından nasıl haberi oldu da tweet attı? 

Çünkü Russell Crowe’un takip ettiği üçüncü Türk, çevirmen Mine G… 

O, “Vaaayy.. Atatürk, Çanakkale, Anzak askerleri, Kıvanç Tatlıtuğ. Kulağa çok iyi geliyor, haydi bakalım…” diye tweet atınca, “Kıvanç!!! Very good actor” diye yazdı. 

Murat adlı bir fanı da “Indeet! What do you think about Mert Fırat?” (Gerçekten! Mert Fırat hakkında ne düşünüyorsun?) diye sorunca da Russel Crowe, “Mert is also brillant for sure” (Mert de kesinlikle parlak) diye yazdı. 

Mine G., ‘Arif V 216’ filminin gişe başarısını Twitter’da paylaşınca da Crowe, rol arkadaşı için şu tweet’i attı: 

“Another Cem Yılmaz smash hit!” 

Bunun üzerine de Cem Yılmaz, “Bak hala:)” notunu düştü.

KURAL, BİR KEZ DAHA CEM YILMAZ’A KARŞI

Sigara karşıtlığıyla da ünlü Prof. Dr. Orhan Kural, ‘Arif V 216’ filminde sigarayla uçağa bindiği için Cem Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulundu. 

Kural’ın sigara nedeniyle Yılmaz hakkındaki ikinci suç duyurusu bu… Daha önce de ‘Pek Yakında’da hastaneye sigarayla girdiği için harekete geçen Kural, ondan sonuç alamamıştı. Savcılık, takipsizlik kararı vermişti. 

Kural, bu kez de sonuç alma ihtimalinin zayıf olduğunu tahmin etmiş olacak ki, filmlerinde sigaraya yer vermemesi karşılığında Cem Yılmaz’a, 1 milyon TL değerindeki dairesini bağışlama sözü verdi. 

Yılmaz’ın bu teklifi ciddiye alacağını sanmıyorum. Bakalım savcı bu kez Kural’ın başvurusu hakkında ne karar verecek? 

GÜNÜN SÖZÜ

Ayağını vursa dahi o topuklu ayakkabıyı giymeye devam eden kadının, aşk acısından yıkılması beklenemez. (Berna Olgaç) 

 

 

 

Bilgi YarışmasıÖlüm cezası verilen kimseye uygulanan infaz işlemine ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.