Takı, insanın tarih boyunca birçok amaç için, ama en çok da kendini “güzel” kılmak için kullandığı bir araç…. Sıradan olandan ayrışmak ve tarzını ortaya koymak için İçmimar Güneş Kutlar’ın tasarımları kaçırılmaması gereken bir fırsat... Mesleki tecrübesiyle birleştirdiği yeteneğini; kolye, küpe, broş, yüzük ve bilezik gibi çeşitli aksesuar tasarımlarına yansıtıyor. Güneş Kutlar; yalın, ama dikkat çekici özgüntasarımlarını, aynı zamanda kişiye özel tasarım ayrıcalığıyla “Lucky Beads” markası altında satışa sunuyor.

Tasarım anlayışını “yalın ama çarpıcı ürünler ortaya çıkarmak” olarak tanımlayan Güneş Kutlar, akla gelebilecek her şeyin takılar için malzeme olabileceğini söylerken, renklerin ve dokuların bir araya gelişindeki uyumun altını çiziyor. Kutlar’ın özenli işçiliği ve detayları ile dikkat çeken tasarımlarında; İstanbul aşkının yansıdığı Galata Kulesi temalı takılardan, romantik kolyelere, eğlenceli broşlardan, denizci temalı modellere, vintage parçalardan, ipek ve dantellerin kullanıldığı takı gruplarına uzanan geniş bir koleksiyon mevcut.

Güneş Kutlar’ın ürettiği takılardan sadece bir ya da birkaç adet bulunabiliyor; bu da taktığınız takıyı başkasında görme ihtimalini neredeyse ortadan kaldırıyor. Kişiye özel takı tasarımı seçeneği olması ise, farklı olmak isteyenler için Lucky Beads markasını vazgeçilmez kılıyor. Tasarımda her zaman “yeni”nin peşinde olan Lucky Beads, farklı temalar ve malzemelerle çizgisini sürekli yeniliyor.