11.11.2017 02:30 | Son Güncelleme:

Bir suçlama da Louis C.K.’ya!

Hollywood’u sarsan cinsel taciz iddialarının ardı arkası kesilmiyor. Emmy ödüllü ünlü komedyen Louis C.K., 5 kadın tarafından cinsel tacizle suçlanıyor

ABD’de Emmy ödüllü komedyen Louis C.K., 4’ü meslektaşı olan 5 kadın tarafından cinsel tacizle suçlandı. New York Times’ın haberine göre, komedyenler Dana Min Goodman, Abby Schachner, Julia Wolov, Rebecca Corry ve adının açıklanmasını istemeyen bir  kadın, ‘Louie’ dizisiyle Emmy ödülü kazanan Louis C.K.’nin 2002, 2003 ve 2005 yıllarında tacizine uğradıklarını iddia etti.

Cinsel taciz haberi çıkmadan hemen önce ünlü komedyenin yeni filmi ‘I Love You, Daddy’nin New York galası ve ‘The Late Show With Stephen Colbert’ programına konuk olarak katılması iptal edildi.

Programdan çıkarıldı

HBO şirketi de, C.K.’nin, 18 Kasım’da yayınlanmaya başlayacak ‘Night of Too Many Stars: America Unites for Autism Programs’da yer almayacağını açıkladı. C.K.’nin avukatı ise konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

ABD’li film yapımcısı Harvey Weinstein ve aktör Kevin Spacey’nin de adının karıştığı taciz iddiaları, Hollywood’u sarsmıştı. Spacey’nin 1986’da 14 yaşındaki Amerikalı aktör Anthony Rapp’i taciz ettiği iddia edilmişti. Hollywood’un ünlü isimleri Gwyneth Paltrow, Rose McGowan, Angelina Jolie ve Ashley Judd dahil birçok kadın ise Weinstein’ın kendilerine uygunsuz davranışlarda bulunduğu yönünde açıklamalarda bulunmuş, İngiliz sinema oyuncusu Lysette Anthony 1980’li yıllarda Weinstein’ın cinsel saldırısına maruz kaldığını ileri sürmüştü.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0