Bir yaz akşamı “Big Jet Plane” dinlemek…

Angus & Julia Stone İstanbul’ da ilk kez 11 Temmuz’da Zorlu PSM’de! 

2006 yılında başladıkları müzik kariyerlerine, sonuncusu geçtiğimiz yıl yayınlanan dört stüdyo albümü ve sayısız ödül sığdıran Sydney çıkışlı folk rock ve indie pop ikilisi Angus & Julia Stone, 11 Temmuz’da Zorlu PSM Ana Tiyatro Sahnesi’ne, hybrid (ayakta ve oturmalı bir arada) formatta konuk olacak. Arşivlerinde, başta “Big Jet Plane” olmak üzere milyonlar tarafından dinlenen pek çok şarkı barındıran Angus & Julia Stone kardeşler, bir yaz akşamı retro filtreli bir melankoli yaşatmak için Zorlu PSM’de sevenleriyle buluşacak. 

Bu unutulmayacak konserin biletleri, 23 Mart Cuma günü, Zorlu PSM İnternet sitesi, Biletix ve Zorlu PSM gişelerinden satışa çıkacak.

İki kardeşin projesi olan Angus & Julia Stone, 2006 baharında yayınladıkları ilk teklileri “Chocolates& Cigarettes”ten bugüne kadar, rüya atmosferindeki akustik sesleri, indie ve folk etiketleriyle buluşturdu. Her geçen gün dinleyici kitlesini artırmaya devam eden Avustralyalı ikili, ilk üç albümleri ile Platinum satış istatistiklerine ulaştı ve “Big Jet Plane” şarkıları ile tüm dünyaca bilenen bir hite sahip oldu. Samimi müzikleriyle konserlerinde dinleyicileri hikayelerine dahil eden Angus & Julia Stone, Eylül 2017’de yayımlanan son albümleri “Snow”un turnesi kapsamında 11 Temmuz’da Zorlu PSM Ana Tiyatro’da sahne alacak.