Aleksandar Popovski’nin yönettiği ve başrollerini Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Sezai Aydın ve Arda Aydın’ın üstlendiği ‘Bir Yaz Gecesi Rüyasıoyununun prömiyeri UniqHall’de gerçekleştirildi. Biletleri haftalar öncesinden tükenen oyunun prömiyerine ünlü isimler de katıldı. Seyircilere ‘kırmızı ormanda’ büyülü saatler yaşatan oyun izleyenlerden tam not aldı.

‘‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’nın’’ hem oyuncusu hem de yapımcısı Arda Aydın gelen güzel tepkiler üzerine: ‘Sahnelenmesi oldukça zor olan oyunu yepyeni bir AleksandarPopovski yorumunun yanında modern ve fantastik bir reji ile seyirciyle buluşturduk. Yoğun çalışmamızın karşılığını bu şekilde almak bizi çok mutlu etti. Tiyatroya olan bu ilgiyi arttırmak ve daha fazla oyunu seyirciyle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Bizi yalnız bırakmayan seyircimize ve oyunda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.’ dedi. 

Kırmızı orman dekoru içinde akrobatlarla, modern müzik ve dansla renklenmiş,Levent Üzümcü, Sezai Aydın, Neslihan Yeldan, ve Arda Aydın'dan görsel bir şölen sunan ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’nın’ 16 Kasım Ankara ve 29 Kasım İzmir biletlerine Biletix.com.tr adresinden, oyunla ilgili tüm bilgilere de Biryazgecesiruyasi.com adresinden ulaşılabiliyor.