12.01.2019 - 16:00 | Son Güncelleme: 13.01.2019-10:58 A-A+

Birce Akalay'ın annesinden Hande Erçel'e: İçim yandı

Oyuncu Hande Erçel'in bir süredir kanser tedavisi gören annesi Aylin Erçel, dün sabaha karşı hayatını kaybetti. Birçok ünlü isim, sosyal medya üzerinden Hande Erçel'in acısını paylaştı.

Birce Akalay'ın annesinden Hande Erçel'e: İçim yandı

Kanser tedavisi gören iki çocuk annesi Aylin Erçel, dün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Birce Akalay'ın annesi Yasemin Hanım'dan Hande Erçel'e destek mesajı geldi.

"O HEP SENİNLE OLACAK VE SENİ KÖTÜLÜKLERDEN KORUYACAKTIR"

Birce Akalay'ın annesi Yasemin Hanım'ın mesajı şöyle:
"İçim yandı. Bilirim bir ananın en mutlu olduğu yer yavrusunun yanıdır. Bilirim bir ananın en sevdiği koku yavrusunun kokusudur. Bilirim en mutlu ana yavrusu yanında olandır. Ama şunu da iyi bilirim ki anasını kaybeden bir evlat yanında kim ya da kimler olursa olsun hayatta yalnız başınadır. Rabbim rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Nur göllerinde uyusun inşallah. Sevgili Hande Erçel kuzum, tanımasam da siz de benim bir evladımsınız. Rabbim sabır ve metanet, dayanmak için güç versin, başınız sağolsun. O hep seninle olacak ve seni kötülüklerden koruyacaktır."

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.