04.11.2015 - 02:30 | Son Güncelleme: 04.11.2015-2:30 A-A+

Birileri rahatsız oldu

Sunucu Özge Uzun, ‘Bugüne kadar siyasi bir açıklamam hiçbir zaman olmadı. Bekliyordum ama yine de olmaz diyordum’ dedi

Birileri rahatsız oldu

MAGAZİN SERVİSİ

TRT’de hafta sonu ekrana gelen ‘Haber Tadında’ programının sunucusu Özge Uzun’un görevine son verildi. Yöneticiler Uzun’un görevine son verildiğini önceki gün kendisine tebliğ etti. Görevinin neden sonlandırıldığını bilmediğini söyleyen Uzun, “İlk programa başladığımda sosyal medyadan, ‘Özge’nin TRT’de ne işi var?’ diye söyleyenler oldu. Devamlı olumlu mesajların yanı sıra olumsuz yorumlar da geliyordu. Yönetim hep arkamda durmuştu. TRT’de bir hafta sonu programı reytinglerde ilk 20’ye girmişti. Böyle bir şeyi bekliyordum ama yine de olmaz diyordum. Bugüne dek siyasi bir açıklamam hiçbir zaman olmadı” dedi. 

 
‘Kitabıma başladım’
TRT’den gönderildikten sonra hem iktidar hem de muhalefet tarafından telefon geldiğini söyleyen Uzun, “İki taraftan da beni sevenler var. İş anlamda birilerini rahatsız ettiğim için işime son verildi” dedi. Uzun, Banu Tozluyurt ve Ebru Tuay Üzümcü’yle ‘Kadının Adı Var’ stand up şovu yaptığını söyleyerek, “İkinci kitabımı yazmaya başladım” dedi. 
 
Bilgi YarışmasıÇayda Çıra isimli ünlü halk oyunumuz hangi yöreye aittir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.