Bize de yer var mı?

Mali yapının toparlanması, sportif sonuçların iyi olması sarı-kırmızılı kulüpte yöneticiliği yine cazip hale getirdi.

10 Kasım 2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 10.11.2017 - 02:21 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Süper Lig » Bize de yer var mı?

NEVZAT DİNDAR

Galatasaray’da onlarca isim gelecek dönem Başkan Dursun Özbek’in listesinde yer alabilmek için nabız yokluyor. İki sene önce seçime girerken 120’ye yakın isme teklif getiren Özbek genellikle olumsuz yanıtlar almış, yönetimini de zar zor oluşturabilmişti.

Galatasaray’da rüzgar bir anda tersine döndü, yönetime girmek için herkes Başkan Dursun Özbek’in kapısını aşındırmaya başladı.

İki sene önce seçime girerken 120’ye yakın isme teklif getiren Özbek genellikle olumsuz yanıtlar almış, yönetimini de zar zor oluşturabilmişti.

Şüphesiz Galatasaray’ın mali yönden zor bir tablo ile karşı karşıya olması, Avrupa kupalarından men cezası bunda önemli derecede rol oynamıştı.

Geçen 2 yılda Galatasaray’ın mali yönden kendini toparlaması ve bu sezon sportif olarak da kurulan iyi kadro ile beraber futbol takımının aldığı iyi sonuçlar yöneticiliği tekrar cazip hale getirdi. İki sene önce yönetim kurmakta zorlanan Başkan Dursun Özbek bugünlerde, “Yönetim kurulunuzda bize de yer vermeyi düşünür müsünüz?” isteğiyle karşılaşıyor. Bu tablo önümüzdeki sene yapılacak seçimlerde Başkan’ın elini güçlendiren bir durum olarak göze çarpıyor.

Şu ana kadar onlarca ismin gelecek dönem Başkan Dursun Özbek’in listesinde yer alabilmek için kulis çalışmalarına başladığı bildirildi. Diğer taraftan gelirlerin tahmin edilenin üzerinde gerçekleşmesiyle 2017 dönemi hesaplarına dair bütçenin revize edilmesi için olağanüstü genel kurul kararı alınması da camiada taktir topladı.

Sarı-kırmızılı üyeler kulübün şeffaflık politikası sonucu böyle bir adım atıldığını düşünüyor.
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Liverpool-Manchester United maçı nasıl sonuçlanır? Anket Bitiş Tarihi : 16.12.2018
oy ver
canlı skor
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX