08.02.2018 10:23 | Son Güncelleme:

Bizim Hikaye 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye 21. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu. FOX TV'nin büyük ilgi gören dizisi Bizim Hikaye yeni bölümde Filiz'in annesi tekrar kaçtı ve olaylar bir kez daha karıştı. Peki Bizim Hikaye 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Bizim Hikaye yeni bölümüyle nefesleri kesti. Bizim Hikaye  yeni bölümde Filiz ve Barış arasında yeni bir sayfa açıldı. Peki Bizim Hikaye 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BİZİM HİKAYE 21. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fikri’nin bir kızı daha olduğunu öğrenen aile neye uğradıklarına şaşırmıştır. Çocuklar, bir an önce Yeliz’i bulup donör olup olamayacağını öğrenmek isterlerken Fikri duruma el koyar ve büyük kızını bulup eve getirir. Yeliz’in ortaya çıkmasıyla ailenin düzeni değişir. Filiz, Yeliz’i eve alıp ona iyi davranmaya başlar fakat Tülay’ın gözü Yeliz’i hiç tutmaz. Tülay’a göre Yeliz, sinsi planların peşindedir. Yeliz ise aileye çabuk ısınmış gibi görünmektedir. Acaba Yeliz göründüğü gibi iyi kalpli biri midir, yoksa Tülay’ın düşünceleri gerçek midir?

Aile Şükran’ın hastalığıyla ilgili gelişmelerin iyiye gittiğini düşünürken Şükran farklı şeyler peşindedir. Şükran, tedavisi için umutluyken bir anda hayatını değiştirecek bir karar verir. Bu karar Elibollar’ı nasıl etkileyecektir?

Filiz annesi ve babasıyla uğraşırken Barış da çocuklarla ilgilenir. Cemil artık boşanma işini bir an önce çözüp şehirden gitmeye kararlıdır. Onun yollarından çekildiğini düşünen Barış, Filiz’le yeniden eskisi gibi olacağına inanmaktadır. Hikmet, uzun zamandır sakladığı bir sırrı ablasıyla paylaşır. Bu sırada Esra ve Asım ile ilgili yeni bir gelişme öğrenir. Esra ile tekrar yakınlaşmaya başlayan Hikmet halinden çok memnundur.

Tufan’ın boşanma mevzusu arapsaçına dönmüştür. Ferda boşanmamakta inat etmiştir ve Tülay’ın sabrı her geçen gün daha da zorlanmaktadır. Tufan ise hala sabretmesi konusunda Tülay’a yalvarır. Tülay, Tufan’la boşanacaklarını beklerken iyice eve yerleşen Ferda’ya daha ne kadar sabredecektir?

BİZİM HİKAYE 22. BÖLÜM FRAGMANI

Bizim Hikaye 22. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 2Üzgünüm
Toplam Oy6