09.11.2017 11:26 | Son Güncelleme:

Bizim Hikaye 10. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Bizim Hikaye dün akşam 9. son bölümü ile ekrana geldi. Şükran'ın eve geri dönmesi çocukları sarstı. Barış'ın büyük sırrı ise ayağına dolanıyor. Peki Barış gerçekleri açıkladı mı? Bizim Hikaye 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

FOX TV'nin yeni sezon dizisi Bizim Hikaye ilk yayınlandığı günden itibaren dikkatleri üzerine çekti. İşte 9. bölümde yaşananlar...

BİZİM HİKAYE 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Annesi Şükran’ın gelişiyle dünyası alt üst olan Filiz evi terk eder ve Barış’ın aldığı evde kalmaya başlar. Kendi evlerine komşu olan bu evden kardeşlerini kontrol etmeye ve ilgilenmeye çalışır.
 
Şükran ise Filiz’in yokluğunda iyice anne rolünü benimseyip, bunca yıldır ihmal ettiği her şeyi kısa zamanda telafi etmeye çalışmaktadır. Ne var ki, Fikret ve Kiraz’dan gördüğü yakınlığı Hikmet ve Rahmet ‘ten göremez. Onunla ilgili her şeyi hatırlayan büyük çocuklar ona karşı soğuk ve mesafelidirler.
 
İsmet’i almak için geldiğini söyleyen Şükran’ın bir bombası daha vardır; evlenmeye karar vermiştir. Tabi bunun için önce Fikri’den boşanması gerekir. Fikri bu haberle yıkılırken çocuklar annelerinin başka bir adamla yeni bir aile kuracağı gerçeğiyle karşı karşıya kalırlar.
 
Elibol Ailesi’nde bunlar yaşanırken Cemil de Barış’ı köşeye sıkıştırmaya uğraşmaktadır. Delil olarak ele geçirdiği Barış’ın eşyaları ile Barış’ı tuzağa düşürmek için elinden geleni yapar.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0