Sinema
24.02.2016 - 15:48 | Son Güncelleme: 24.02.2016-15:57

Bir BKM filmi olan ´Küçük Esnaf´ın uzun fragmanı yayınlandı..

İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak'ın senaryosunu kaleme aldığı aynı zamanda oyuncu kadrosunda da yer aldığı ´Küçük Esnaf´ filminin uzun fragmanı sinemaseverlerle buluştu.

Sitene Ekle

BKM Mutfak ekibinde yer alan isimlerden ibrahim büyükak ve Zeynep Koçak 'ın senaryosunu yazıp kadrosunda yer aldığı Küçük Esnaf filminin yönetmenliğini Bedran Güzel yapıyor.

Küçük hayatlar yaşayan iki insanın büyük belalara bulaşıp yakınlaşmasını ve Kendi halinde yaşayan küçük esnaf mafyaya bulaşırsa ne olur?' sorusunu eğlenceli bir anlatımla sunan ´Küçük Esnaf´ filmi 25 Mart´ta sinema salonlarında ki yerini alacak.

İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın senaryosunu yazdığı ´Küçük Esnaf´ filmi, Mafyadan kurtulmaya çalışan mahallemizin çilingiri Berhudar’ın peşine düşen film, aşktan, aileden, arkadaşlıktan bahseden unutulmayacak bir komediye dönüşüyor.

Bir BKM filmi olan ´Küçük Esnaf´ın oyuncu kadrosunda  İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt gibi tanınmış isimler rol alıyor.

Komedi ve Romantik türünde ki ´Küçük Esnaf´ filmi 25 Mart´ta vizyona girecek…


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    İstanbul'a lanetler yağdırılan Tevfik Fikret şiirinin adı nedir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX