Black Widow'un solo filmiyle ilgili neler biliyoruz?

Scarlett Johansson sayesinde sinema salonlarından taşan bir karakter haline gelen Black Widow'un sonunda kendi filmi gelecek. Peki ama, bu yeni film hakkında neler biliyoruz? 

Black Widow'un solo filmiyle ilgili neler biliyoruz?

Süper kahramanlar biriktirdik

Süper kahramanlar biriktirdik

Dünyanın her yerinde, süper kahraman filmleri ilgiyle takip ediliyor. Gişenin yanmaz, kırılmaz sahipleri onlar. Çizgi roman, film ve animasyon olarak kendilerine hep takipçi ve izleyici buluyorlar.  

Hepsi ailemiz oldu

Hepsi ailemiz oldu

Macera sevgimizin ve arzumuzun en net göründüğü ortam, sinema salonları. Ana akım film tercihlerimiz, heyecan ve aksiyondan yana. Süper kahraman filmlerinin bir türlü bitmemesi de bunun kanıtı.

Her kahramana en az bir film

Her kahramana en az bir film

Bu nedenle, endüstrinin iki büyüğü olan DC ile Marvel, her süper kahramanına en az bir film çekerek bu kültürü yerinde tutuyor. Black Widow da bu zincirin yeni halkalarından. Güzeller güzeli, şahikalar şahikası, ışıl ışıl oyuncumuz Scarlett Johansson'un bedeninde zuhur eden Black Widow'un yeni filmi, yakında gelecek. Peki, karakter ve filmle ilgili neler biliyoruz?
 

1. Bileğinin hakkıyla yüksek bütçe

1. Bileğinin hakkıyla yüksek bütçe

Scarlett Johansson, Black Widow sayesinde bileğinin hakkı ve alnının akıyla yüksek gelirli erkek oyuncularla aşağı yukarı aynı geliri elde edebildi:  Tam 15 milyon dolar! 

Bu, Chris Evans'ın Avengers: Infinity War'dan kazandığı paraya eşit. Bir kadın oyuncunun bu miktarlarda para kazanabilmesi, Hollywood'da oyunu değiştirebilecek türden. Tebrikler Scarlett!

2. Sürpriz bir oyuncu

2. Sürpriz bir oyuncu

23 yaşındaki İnhiliz oyuncu Florence Pugh, Scarlett Johansson'a Black Widow'da eşlik edecek.

Pugh, Greta Gerwig'in yakın zamanda vizyona girecek olan filmi Little Women'da Saoirse Ronan, Emma Watson, Timothée Chalamet, Meryl Streep ve Laura Dern ile birlikte karşımıza çıkacak.

3. Hikayenin yönetmeni kim?

3. Hikayenin yönetmeni kim?

Cate Shortland filmin yönetmeni olarak açıklandı. Kendisini televizyon dizilerinden, Berlin Sendromu ve Savaşın Gölgesinde isimli filmlerinden tanıyoruz. 

4. Senarist de kadın

4. Senarist de kadın

Filmin senaristi ise Jac Schaeffer... 2019 yapımı The Hustle'da harika bir iş çıkardığını duyduk. Gözü kapalı emanet ettiler bu filmi de kendisine. 

andac.uzel@demirorenmedya.com
twitter.com/andacuzel

Bu makaleye ifade bırak