BODY TİTE 

Teknoloji geliştikçe hayatımızı kolaylaştırmaya ve daha konforlu hale getirmeye devam ediyor

Teknolojinin gelişimi estetik alanında da birçok yeniliğe ev sahipliği yapıyor. Bunların sonuncusu ise Body Tite tekniğidir.

Body Tite; RF’li (radyofrekanslı) liposuction tekniğidir.  

Body Tite, Klasik liposuction sonrası meydana gelen sarkma ve dalgalanma problemlerini yok etmek üzere geliştirilmiş son teknolojik bir sistemdir.

Body Tite tekniği sayesinde artık liposuction ameliyatlarında vücutta sarka yada dalgalanma yaşanmıyor. Radyo frekans dalgaları ile yapılan operasyon sonrasında kişi hem yağlarından kurtuluyor, hem de daha sıkı ve gergin bir cilt yapıcına kavuşuyor. Bu sayede yağ aldırma ameliyatları sonrasında gerdirme ameliyatlarına daha az ihtiyaç duyuluyor.

 

OPERASYONLAR ARTIK DAHA KONFORLU!
Uzayan dinleme süreleri de artık ortadan kalkıyor. Maksimum 45 dakika süren operasyonların ardından 2 günlük dinlenme süresi sonrası, hastalarımız günlük yaşam konforundan ödün vermeden, iş ve sosyal yaşamlarına geri dönebiliyorlar.

 

GIDI BÖLGESİNDE UYGULAMA AVANTAJI!
üstelik bu yeni uygulama sayesinde gıdı bölgesinde oluşan yağ fazlalıklarında kurtulmak mümkün. Daha belirgin bir çene hattı ve gıdısız boyun bölgesi Body Tite’ın sunduğu en önemli avantajların başında geliyor. 

 

Dr. Servet Terziler

ESTEWORLD Plastik Cerrahi Sağlık Grubu - Medikal Direktörü

www.esteworld.com.tr

servet.terziler@esteworld.com.tr

https://www.facebook.com/esteworld

https://twitter.com/esteworld

https://instagram.com/esteworldsaglikgrubu/