Dünya
20.05.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 20.05.2017-2:30

Bonzainin etkisindeymiş

ABD’nin New York kentinin turist merkezi Times Meydanı’nda aracını yayaların üzerine sürerek 1 kişiyi öldüren ve 24 kişiyi de yaralayan Richard Rojas’la ilgili korkunç detaylar ortaya çıktı.

Sitene Ekle

Aracını son hız yayaların üzerine süren ve daha sonra araçtan çıkarak havalara zıplayan 26 yaşındaki Rojas’ın Türkiye’de bonzai olarak bilinen sentetik uyuşturucunun etkisinde olduğu ortaya çıktı. Cani sürücü sorgusunda K2 isimli sentetik uyuşturucu kullandığını söyledi. 

Kanında uyuşturucu çıktı

Rojas’ın alkol ve uyuşturucu testlerinden geçirildiği, kan örneklerinde uyuşturucu madde izlerine rastlandığı belirtildi. Rojas’ın yakalandıktan hemen sonra polislere ‘insanları öldürmek için intihar saldırısı’ düzenlediğini söylediği aktarıldı. 

‘Öldürmeliydiniz’

Polis kaynakları, Rojas’ın yakalandıktan sonra ‘Ben insanları öldürmek istedim, siz de beni öldürmeliydiniz’ şeklinde bağırdığını aktardı. Rojas’ın bir hafta önce bir adamın boğazına bıçak dayayarak ‘kendini güvende hissediyor musun?’ diye tehdit ettiği ve gözaltına alındığı belirtildi.  Rojas’a “ikinci derece cinayet, 20 kere cinayete  teşebbüs ve 5 kere ağırlaştırılmış araçla adam öldürme suçlaması yöneltildi.


Etiketler:
Bilgi YarışmasıBoks işini yapan sporcuya ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Boks işini yapan sporcuya ne ad verilir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.