TeknolojiRSS
06.03.2014 - 18:26 | Son Güncelleme: 06.03.2014-22:38

Boynu Bükükler 2.bölüm tek parça izle (Boynu Bükükler son bölüm donmadan izle)

Boynu Bükükler,KANAL D'nin yeni dizisi Boynu Bükükler geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara gelmiş ve büyük beğeni kazanmıştı. Boynu Bükükler 2.bölümü ile dün gece seyirciyle buluştu. Boynu Bükükler yeni bölüm, boynu bükükler son bölüm tek parça Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Boynu Bükükler 2.bölüm tek parça izle (Boynu Bükükler son bölüm donmadan izle)

Boynu Bükükler,KANAL D'nin yeni dizisi Boynu Bükükler geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara gelmiş ve büyük beğeni kazanmıştı. Boynu Bükükler 2.bölümü ile  dün gece seyirciyle buluştu. Boynu Bükükler yeni bölüm, boynu bükükler son bölüm tek parça Milliyet.com.tr'de

 

BOYNU BÜKÜKLER 2.BÖLÜMDE NELER OLACAK

Boynu Bükükler 2.bölüm'de intikam var. Boynu Bükükler'den intikam almak isteyen Ersen ve Galoşlar neler yapacak. Boynu Bükükler 2.bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Boynu Bükükler 2.bölümde neler olacak merak ediyorsanız Boynu Bükükler 2.bölüm fragmanına göz atabilir bir derece neler olacağını tahmin edebilirsiniz.

BOYNU BÜKÜKLER 2.BÖLÜM İZLE

Boynu Bükükler'de intikam hazırlıkları ise gizli gizli yapılıyor.Fakat buna rağmen intikam planının sonuçları pek istenildiği gibi olmuyor. Bunun üzerine bir plan daha yapılır. Bu plan sonucunda Boynu Bükükler yenilecek midir ?

 

Boynu Bükükler 2.bölümde Miray ve Mithat'ın gizemi de sorgulanır hale gelmiştir. Bu ikili kimdir ? Neden bu kadar gizemlidir. Bütün sınıf bu sorunun cevabını aramaktadır. Boynu Bükükler yeni bölümde tüm bu soruların cevabı ilginç bir şekilde Gönül'ün yeni planıyla bağlantılı olarak cevap bulacaktır.

Boynu Bükükler Kanal D'de yayına girer girmez KANAL D CANLI olarak Boynu Bükükler 2.bölümü donmadan izleyebilirsiniz. Boynu Bükükler yeni bölümü izlemek için haberdeki linke tıklayın. Boynu Bükükler ve diğer bütün diziler Milliyet.com.tr'de

 

BOYNU BÜKÜKLER 1.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Kanal D'nin, oyuncu kadrosunda Sedef Avcı, Ahmet Yelan Saraçoğlu, Murat Akkoyunlu, Ünal Yeter, Barış Başar, Ali Tutal, Mine Şenhuy Teber, Ahmet Olgun Sünear, Çağlar Ertuğrul, Gün Koper, Güven Murat Akpınar, Bora Akkaş, Bensu Soral, Uğur Bilgin, Sevilay Şimşek, Özüm Arkan, Damla Debre, Öznur Serçeler, Barış Aytaç, Cüneyt Çeliksoy, Barış Küçükgüler, Bengi İdil Uras, Nihan Tarhan, Tatiana Marinescu, Anıl Altan ve Kadir İlkter'in yer aldığı, yapımcılığını Barakuda Film Ahmet Kayımtu ve Mahmut Kayımtu'nun üstlendiği, senaryosunu Cüneyt İnay'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Ömer Uğur'un üstlendiği yeni dizisi Boynu Bükükler, bu akşam 20:00'de başlıyor.
 
Dizinin genel hikayesi ise şöyle:
 
 
Boynu Bükükler, hayata 3-0 geriden başlamış bir grup öksüz yetim liseli çocuğun, durumu 3-3’e getirme hikayesini anlatmaktadır. Akl-ı Selim önderliğindeki bu grup, yokluğun ve yoksulluğun üstesinden, kendi zekice yöntemleriyle gelmektedirler. Anne babasız olmaları dolayısıyla, kendi aralarında aile olmuştur bu çocuklar. Küçük yaşta birçok olumsuzluğa göğüs germişlerdir, boyunları bükük olsa da omurgaları hep diktir. Hayata bırakılan bu çocuklar, müdürleri Führer Fuat’ın katı disipliniyle mücadele ettikleri gibi, bir de üzerine "Ersen ve Galoşlar" kod adlı sevgi arsızı ve zengin çocuklarla mücadele etmek zorunda kalırlar. Ailelerine sürekli problem çıkaran ve iki kere okuldan atılan "Ersen ve Galoşlar" grubu, Boynu Büküklerin okuluna sürülür. Hayatın kaymağını, külahını ve dibindeki çikolatasını yemiş olan bu grup, Boynu Büküklerin hayatını her anlamda daha da zorlaştıracaktır. Boynu Bükükler ile aralarında sürprizlere açık, amansız bir mücadele başlayacaktır.
 

Kanal D'nin yeni dizisi Boynu Bükükler 27 Şubat'ta Kanal D'de yayınlandı. Boynu Bükükler dizisinin yapımcılığını Barakuda Film gerçekleştiriyor. Boynu Büküklerdizisinin senaryosu Cüneyt İnay'ın kaleminden çıkarken dizinin yönetmenliğini Ömer Uğur yapıyor. Boynu Bükükler dizisinin konusuyla ilgili bilgiler aşağıdadır. Ayrıca Boynu Bükükler 1. bölüm fragmanından da ipucu alabilirsiniz. Diziyi kaçırdıysanız ya da tekrar izlemek isterseniz "Full Boynu Bükükler İzle" linkini kullanabilirsiniz.

Boynu Bükükler dizinin konusu: 
Boynu Bükükler, hayata 3-0 geriden başlamış bir grup öksüz yetim liseli çocuğun, durumu 3-3’e getirme hikayesini anlatmaktadır. Akl-ı Selim önderliğindeki bu grup, yokluğun ve yoksulluğun üstesinden, kendi zekice yöntemleriyle gelmektedirler. Anne babasız olmaları dolayısıyla, kendi aralarında aile olmuştur bu çocuklar. Küçük yaşta birçok olumsuzluğa göğüs germişlerdir, boyunları bükük olsa da omurgaları hep diktir. Hayata bırakılan bu çocuklar, müdürleri Führer Fuat’ın katı disipliniyle mücadele ettikleri gibi, bir de üzerine "Ersen ve Galoşlar" kod adlı sevgi arsızı ve zengin çocuklarla mücadele etmek zorunda kalırlar. Ailelerine sürekli problem çıkaran ve iki kere okuldan atılan "Ersen ve Galoşlar" grubu, Boynu Büküklerin okuluna sürülür. Hayatın kaymağını, külahını ve dibindeki çikolatasını yemiş olan bu grup, Boynu Büküklerin hayatını her anlamda daha da zorlaştıracaktır. Boynu Bükükler ile aralarında sürprizlere açık, amansız bir mücadele başlayacaktır.

Boynu Bükükler Dizisinin Oyuncuları: Sedef Avcı, Ahmet Yelan Saraçoğlu, Murat Akkoyunlu, Ünal Yeter, Barış Başar, Ali Tutal, Mine Şenhuy Teber, Ahmet Olgun Sünear, Çağlar Ertuğrul, Gün Koper, Güven Murat Akpınar, Bora Akkaş, Bensu Soral, Uğur Bilgin, Sevilay Şimşek, Özüm Arkan, Damla Debre, Öznur Serçeler, Barış Aytaç, Cüneyt Çeliksoy, Barış Küçükgüler, Bengi İdil Uras, Nihan Tarhan, Tatiana Marinescu, Anıl Altan ve Kadir İlkter.

 

 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ilk Cumhurbaşkanı kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX