TeknolojiRSS
27.03.2014 - 18:22 | Son Güncelleme: 27.03.2014-22:46

Boynu Bükükler 5.bölüm tıkla izle ( Boynu Bükükler son bölüm İzle)

Boynu Bükükler Canlı, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Boynu Bükükler 5.bölümü ile ekrana geldi. Boynu Bükükler 5.bölümde polisten kaçan bir soygunu okula sığındı. Bu soyguncunun okula sığınması sonucunda okulda komik olaylar yaşandı . Boynu Bükükler soyguncudan kurtulabilecek mi ? Boynu Bükükler son ve yeni bölümü tek parça olarak milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Boynu Bükükler 5.bölüm tıkla izle ( Boynu Bükükler son bölüm İzle)

Boynu Bükükler Canlı, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Boynu Bükükler 5.bölümü ile ekrana geldi. Boynu Bükükler 5.bölümde polisten kaçan bir soygunu okula sığındı. Bu soyguncunun okula sığınması sonucunda okulda komik olaylar yaşandı . Boynu Bükükler soyguncudan kurtulabilecek mi ? Boynu Bükükler son  ve yeni bölümü tek parça olarak milliyet.com.tr'de

 

 
Boynu Bükükler Canlı, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Boynu Bükükler 5.bölümü ile ekrana geliyor. Boynu Bükükler 5.bölümde polisten kaçan bir soygunu okula sığınıyor. Boynu Bükükler soyguncudan kurtulabilecek mi ? Boynu Bükükler son bölümü canlı olarak milliyet.com.tr'de
 
Okulda korku dolu saatler!
Polisten kaçan bir soyguncu ganimetlerini okula atıyor, ardından da okulu abluka altına alıyorlar.
 
Okulda her zamankinin aksine sakin bir gün yaşanmaktadır. Bir grup soyguncu, polisten kaçarken ganimetlerini okula atarlar. Okulun içinde bir takım olaylar yüzünden ganimet kaybolur ve soyguncular ganimetlerini bulmak için okulu ablukaya alırlar.
 
Bu arada Tahir nişanlanmaktadır. Nişan haberini duyan Zerrin ise bazı yanlış anlamalar sonucu bunu kendi nişanı zanneder ve nişanda beklenmeyen olaylar vuku bulur.
 
Okul abluka altındayken hocaların çoğu nişandadır. Çocuklar ise içeride ve dışarıda soyguncularla baş etmek zorundadır.

 

Başrollerinde Sedef Avcı, Ahmet Saraçoğlu, Ünal Yeter, Murat Akkoyunlu, Gün Koper ve Çağlar Ertuğrul gibi isimlerin yer aldığı Barakuda Film imzalı dizinin bu haftaki bölümüne; daha önce Kavak Yelleri dizisinde rol alan Münire Apaydın ve son olarak Avrupa Avrupa dizisinde rol alan Durul Bazan konuk oluyor. 

BOYNU BÜKÜKLER 4.BÖLÜM İZLE

BOYNU BÜKÜKLER 4.BÖLÜMDE NELER OLACAK

Okulun gözdesi Mithat
Mithat’ın başkan olmasıyla beraber, kendisine olan ilgi birden beş katına çıkar. Okulda yaptırımı artan Mithat, birden okulun aranılan ismi olur. Fuat da Mithat’ın üzerinden, okulda istediği şeyleri yaptırmaya başlar. Bunun üzerine Ersen ve Selim, Mithat’ı elde etmek için yarış içerisine girerler.
 
Miray, abisine bu şekilde yaklaşılmasından rahatsız olur. Mithat, ilgi manyağı olduğu için ilk defa Miray’a karşı gelir. Boynu Bükükler, daha damardan gittikleri için Mithat’ı kendi yanlarına çekerler. Fakat Ersen bunu kabullenemez ve Mithat’ı kaçırır. Mithat ise kendi başına daha büyük belalar açar ve ortalık birden karışır.
 
 
 
 
Boynu Bükükler 3.Bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Boynu Bükükler 3.bölümü tek parça olarak donmadan izlemek için haberimize tıklayın. Boynu Bükükler 3.Bölüm Full 
 
BOYNU BÜKÜKLER 3.BÖLÜM İZLE
 
Boynu Bükükler,KANAL D'nin yeni dizisi Boynu Bükükler geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara gelmiş ve büyük beğeni kazanmıştı. Boynu Bükükler 2.bölümü ile  dün gece seyirciyle buluştu. Boynu Bükükler yeni bölüm, boynu bükükler son bölüm tek parça Milliyet.com.

 

BOYNU BÜKÜKLER 2.BÖLÜMDE NELER OLACAK

Boynu Bükükler 2.bölüm'de intikam var. Boynu Bükükler'den intikam almak isteyen Ersen ve Galoşlar neler yapacak. Boynu Bükükler 2.bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Boynu Bükükler 2.bölümde neler olacak merak ediyorsanız Boynu Bükükler 2.bölüm fragmanına göz atabilir bir derece neler olacağını tahmin edebilirsiniz

.BOYNU BÜKÜKLER 2.BÖLÜM İZLE

Boynu Bükükler'de intikam hazırlıkları ise gizli gizli yapılıyor.Fakat buna rağmen intikam planının sonuçları pek istenildiği gibi olmuyor. Bunun üzerine bir plan daha yapılır. Bu plan sonucundaBoynu Bükükler yenilecek midir ?


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
"Taçsız Kral" lakabı ile anılan Galatasaraylı ünlü futbolcu kimdir ?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX