06.08.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 06.08.2018-1:30 A-A+

Bozburun’a İtalyan çıkarması!

Mehmet Günsür, ailesi ve dostlarıyla tatile çıktı.

Bozburun’a İtalyan çıkarması!

Umut Ünver- Bodrum'dan bildiriyor

İki lüks gulet kiralayan oyuncu, Bozburun’daki bir koya demir attı. Günsür, eşi Katerina Mongio, çocukları Ali, Maya ile Cloe’nin yanı sıra annesi, kayınvalidesi ve İtalya’dan gelen kalabalık akraba grubuyla vakit geçiriyor. Önceki gün objektiflere takılan tatilciler, denizin ve güneşin tadını çıkardı. Misafirleriyle bol bol sohbet eden Mongio, fit vücuduyla dikkat çekti. Suya tek başına girmeyi tercih eden İtalyan yönetmen, hünerlerini sergiledi.

Çocuklarıyla yakından ilgilenen oyuncunun keyfi yerindeydi. Minikleri denize atan Günsür, suya atlama yarışı yapan gençlere kayıtsız kalamadı. Profesyonel yüzücülere taş çıkaran oyuncunun estetik hareketleri gözlerden kaçmadı. Günsür, merdivenlerdeki dans figürleriyle de etrafındakileri güldürdü.

İtalya’da yaşayan  Mehmet Günsür,  tatil için Türkiye’yi  seçti. Bozburun’a adeta çıkarma yapan oyuncu,  İtalyan akrabalarıyla  yakından ilgilendi.
 

 

 

Bilgi YarışmasıTürkiye'de kuzeyden esen rüzgâra ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.