Bilecik

Yerel Haber
08 Haziran 2016 - 14:56

BOZÜYÜK’TE SEYİR TERASI SAHURDA DA HİZMETTE

IHA

Bozüyük Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Bozüyük’ün eşsiz manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlayan Şehit Mustafa Özdemir Seyir Terası, Ramazan ayı boyunca sahurda da Bozüyük’lü ziyaretçilerine hizmet verecek.
Gün içerisinde İftar saati de dahil olmak üzere öğle saatlerinden itibaren sahura kadar açık olacak seyir terası; konuklar için hazırlanan seçkin kahvaltı menüleri ile sahurunu seyir terasında yapmak isteyen vatandaşlara hizmet verecek. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın seçim vaatleri arasında yer alan, Yediler Mahallesi’ne yapılan ve Bozüyük’ün şehir manzarasına hâkim ilk Seyir Terası olan Şehit Mustafa Özdemir Seyir Terası; Belediye İktisadi ve Sosyal Tesisler İşletmesi tarafından işletmeye açılmıştı. Açıldığı günden itibaren yoğun ilgi gören Seyir Terası zengin menüsü ile en ekonomik koşullarda hizmet vererek, vatandaşların 3 öğün karınlarını doyurabilecekleri hem de Bozüyük manzarasını izleyebilecekleri modern ve güzel bir mekân olarak Bozüyüklülerin vazgeçilmezleri arasındaki yerini aldı.
Fiyatları, kalitesi ve son derece güzel manzarası ile her zaman güler yüzlü hizmetin sunulduğu seyir terasına gelen ziyaretçiler beğenilerini ifade ederek “ilçemizin ilk seyir terası herkesin gelip görmesi gereken güzel bir mekân olmuş. Yapımında emeği geçen Başta Belediye Başkanımız Fatih Bakıcı olmak üzere herkese teşekkür ederiz” dediler.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.