Brad Pitt ve Angelina Jolie arasında neler oluyor?

Brad Pitt ve Angelina Jolie arasındaki buzlar erimiyor. Bir dönem 'Brangelina' adı takılacak kadar bir elmanın iki yarısı olan ikili, yollarını ayırmaya karar vermişti. Beklenmeyen bu şaşırtıcı karar sonrasında herkes kendi kabuğuna çekilmiş ve mümkün mertebe konu hakkında konuşmama kararı almıştı. Ancak elbette bu iş yarıda kalmadı ve olaylar kızıştı...

Brad Pitt ve Angelina Jolie arasında neler oluyor?

'İğrenç' demiş

'İğrenç' demiş

İşte bomba: Brad Pitt, eski eşi Angelina Jolie'yi suçladı, boşanma davasının detaylarının halka açık hale gelmesinin 'iğrenç' olduğunu söyledi.

Boşanma konusunun özel kalması gerektiğini düşünen Brad Pitt, Angelina Jolie'nin konuya dair açık seçik beyanlarda bulunmasının yanlış olduğunu açıkladı.

Savaş ilan ettiler

Savaş ilan ettiler

Brad Pitt'in bu kadar agresif bir laf etmesinin sebebi ise, çocuklar meselesi. Pitt, özel hayat meselesini çocukların sosyal medyadan öğrenmek zorunda kaldığını ve bu durumun kabul edilemez olduğunu vurguluyor.

Sonuçta Brangelina'nın çocukları Birleşmiş Milletler kadrosu gibi. Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne ve Knox. İşte bu çocukların velayeti söz konusu olunca Brad Pitt de Angelina Jolie de savaş ilan etmiş durumda.


'Kahraman' olmak istiyorlar

'Kahraman' olmak istiyorlar

İkisi de çocuklarını düşünüyor. En azından çizmek istedikleri profil tam olarak bu: 'Kahraman anne', 'Kahraman baba' olmak.

Her ikisi de -samimi olup olmamalarının bir önemi yok- sorumsuz bir profil çizmek yerine 'kahraman' olarak adlandırılmak istiyorlar. Bu noktada illa birileri haklı olacaksa... Üzgünüz Angelina ama Brad haklı.

Haksız rekabet

Haksız rekabet

Haksız rekabet diye bir şey var ve Angelina'nın sosyal medyadan gereksizce laflar sarf etmesi söz konusu savaşın adaletine, fair-play ruhuna gölge düşürüyor.

Üstelik her iki taraf da ünlü. Her ikisinin de çılgınlar gibi hayran kitlesi var. Karizmayı çizdirmeme mücadelesi gereği konu giderek hassas bir hal alıyor.

Hoş mu yani?

Hoş mu yani?

Angelina ve Brad'in egolarının ne kadar şişkin olduğunu da tahmin edebiliyoruz. Geri vites yok. Ama Maddox, Pax, Zaharat, Shiloh, Vivienne ve Knox'un suçu ne? Zaten hayatları boyunca her zaman medyanın ilgisini çekecekler ebeveynlerinden ötürü.

Kendinizi onların yerine koyun. Ergenliğiniz boyunca aile arasında kalması gereken meselelerin dünya tarafından bilindiğini, konuşulduğunu hayal edin. Hoş mu yani? Brangelina'nın egosu da pardon ama bir yere kadar. Biraz incelik lütfen...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak